Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Grupa MoCarta wśród Gwiazd już 15 maja 2022 w Filharmonii Częstochowskiej

Grupa MoCarta wśród Gwiazd*

*czyli historia muzyki wg Grupy MoCarta

15.05.2022 r. godz.18.00.

Filharmonia Częstochowska

Bilety: kasa Filharmonii, www.kupbilecik.pl , www.biletyna.pl

 

 

Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego. Tym razem Bolek, Paweł, Michał i Filip otoczeni będą największymi gwiazdami muzyki.

J. S. Bach opowie o początkach polifonii i o tym jak wynalazł nordic walking.

Patron zespołu – Wolfgang Amadeusz – wyjawi tajemnice skąd czerpie pomysły dla Grupy MoCarta, a Antonio Vivaldi przyzna się, dlaczego skomponował tylko Cztery Pory Roku.

W koncercie znajdą się również: skrócona historia muzyki według Grupy MoCarta, wizyta w wiedeńskiej rozgłośni radiowej 1785 roku oraz żart, który rozchmurzy Ludwiga van Beethovena. Ale tylko na chwilę...

Grupa MoCarta wśród gwiazd to humor, elegancja i najlepsza muzyka. To rozrywka dla wszystkich pokoleń. Dla dorosłych, ich dzieci, oraz dla tych, którzy z Fryderykiem Chopinem chodzili do szkoły.

 

 

WYGRAJ BILET!!!!
 
Wyślij e-mail z hasłem: "Grupa MoCarta Częstochowa " i weź udział w losowaniu biletów.
Na mail-e czekamy do 3 maja 2022, do godz. 20.00 pod adresem konkurs@czest.info