Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Biznes

W Nowy Rok pełną parą - Twoje LOGO widoczne dla Klienta

 

 

Prowadzisz swój sklep, działalność usługową, restaurację, kawiarnię, punkt gastronomiczny?

 

Zadbaj o swoją widoczność, aby Klienci zawsze mieli z Tobą kontakt.

Spraw, aby Twój znak firmowy, adres i telefon do Ciebie  zawsze były pod ręką.

Używaj własnych, autorskich opakowań dla swoich produktów lub ofert.

Tym sposobem Klient na pewno Cię zapamięta, a Twoja firma pozytywnie wyróżni się na tle konkurencji.

Używaj toreb papierowych  jako opakowania,  a przy okazji zrób z nich  idealne miejsce na swoją reklamę.

Używając toreb papierowych przyczynisz się do ochrony naturalnego środowiska, bowiem są one całkowicie biodegradowalne.
 

Promuj swoją markę - dbaj o  widoczność swojego LOGO! Bądź oryginalny i elegancki!
 

TORBY PAPIEROWE Z NADRUKIEM

Dostępne w ofercie  sklepu internetowego: https://www.greenpack.pl/83-torby-papierowe-z-nadrukiem torby papierowe z nadrukiem to idealny sposób na wypromowanie swojej firmy. 

Sam wybierasz, co ma znaleźć się na nich znaleźć – najczęściej jest to logo firmy czy restauracji wraz z własnym hasłem reklamowym. 
Pozwala to dotrzeć do większej liczby odbiorców, którzy szybko staną się Twoimi Klientami. Materiał, który wykorzystywany jest to produkcji widocznych poniżej pozycji jest całkowicie przyjazny środowisku – rozkłada się bardzo szybko w glebie i nie pozostawia po sobie żadnych toksycznych związków.

Wyposaż swoją firmę w papierowe torby i pudełka cateringowe z indywidualnym nadrukiem
 
 

Torebki papierowe z uchem lub fałdowe płaskie z nadrukowanym LOGO swojej firmy zamówisz w firmie:

Green Pack Opakowania Szymanek.

Zapraszamy do kontaktu oraz na zakupy w sklepie internetowym:  www.greenpack.pl i  w sklepach stacjonarnych:

 
Firma Produkcyjno -Handlowo-  Usługowa 
"GREEN PACK" Tadeusz Szymanek 
SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA:
https://czest.info/green-pack-zakupy-detaliczne
Wierzchowisko ul. Długa 14, 
42-233 Mykanów k. Częstochowy, tel.: 34 328 72 15 
 
Filia: ul. Krakowska 2, 42-200 Częstochowa, tel.: 34 322 93 06, 667 652 505
 
 
 
 

 
 
 

Event motywacyjny Jakuba B. Bączka - już od piątku w Katowicach

 
 
Wielki COME BACK najlepszego, najbardziej inspirującego, zaskakującego, uwalniającego wielką energię -  najbardziej radosnego eventu w Polsce!
 
Live Life NOW!
13-15 stycznia 2023 - Katowice
 

 „Live Life Now” to jedyny 3-dniowy event, prowadzony w całości przez Jakuba B. Bączka – trenera mentalnego gwiazd sportu i biznesu. 

Ostatnia edycja „na żywo” odbyła się w 2019 roku. Po kilku latach przerwy, „Live Life Now” powraca do Polski, by wzmocnić Twoją motywację, pomóc Ci podnieść jakość Twojego życia i wyklarować, co jest dla Ciebie najważniejsze! 

Włącz swoją MOC – dołącz do „Live Life Now” już teraz!

 
Więcej informacji na temat wydarzenia oraz rezerwacja biletów: https://livelifenow.com.pl
 
 

 

 
 
 

„Ekonomiczne” święta – gotuję i nie marnuję

 

Przepych w wydaniu świątecznym już dawno stał się passé, dlatego powoli zaczęliśmy odchodzić od suto zastawionego stołu na rzecz bardziej przemyślanego menu. Jednak dziś – w dobie wysokiej inflacji i wzrostu kosztów życia – temat niemarnowania jedzenia i rozsądnych zakupów bożonarodzeniowych nabiera innego znaczenia. Co zrobić, aby w tym czasie nie wyrzucić pieniędzy w błoto?

Jak donosi Barometr Providenta, polskie rodziny wydadzą na organizację tegorocznych świąt bożonarodzeniowych około 300 zł więcej niż rok wcześniej. Wzrost kosztów coraz mocniej pcha nas w stronę zmiany kierunku działania. Zauważamy, że reguła „zastaw się, a postaw się”, której (nieświadomie) ulegamy w okolicy świąt, może przynieść opłakane skutki. Bo kiedy okazja jest wyjątkowa, to pozwalamy sobie na więcej – najpierw kupujemy dużo, potem przerabiamy na dania i wypieki, żeby po świętach stwierdzić, że lodówka jest nadal pełna… 

 
Jak zmienić ten scenariusz?

Zrób plan

 

Być może brzmi to banalnie, kiedy słyszeliśmy to dziesiątki razy. Jednak idąc tropem codziennych zakupów, to właśnie te robione bez listy zazwyczaj kończą się nadwyżką w koszyku. Dlatego zastosujmy tę zasadę – zastanówmy się, czy wszystkie pozycje menu bożonarodzeniowego są niezbędne? Czasem jest tak, że np. kutię robimy tylko dlatego, bo taka jest tradycja, jednak zazwyczaj nikt po nią nie sięga, podobnie ze śledziami, których pełne słoiki stoją smutno w spiżarni. Przygotujmy te potrawy, które z apetytem zjadamy, a z nielubianych zrezygnujmy. Przeliczmy także liczbę gości, a przed udaniem się na zakupy sprawdźmy domowe zapasy – czasem pełne szafki potrafią pozytywnie zaskoczyć. Ile jedzenia przygotować? Aby nie było go zbyt dużo, warto zastosować małe porcje degustacyjne, które szczególnie sprawdzą się przy bogatszym stole wigilijnym stole.

Wykorzystaj maksymalnie składniki

Robienie zakupów z listą sprawia, że nie tylko wydajemy mniej, bo nie kupujemy zbędnych produktów, ale i „panujemy” nad zawartością lodówki – wiemy, co i do czego użyć. Wykorzystanie produktów z lodówki mamy opanowane, a co z resztkami warzyw, zwiędłą zieleniną czy skorupkami jaj? Właśnie podczas przygotowań świątecznych generujemy bardzo dużo organicznych odpadów, które przy odrobinie dobrej woli można wykorzystać ponownie. O czym mowa? O obierkach z włoszczyzny do sałatki jarzynowej, resztkach jarzyn, które zostają po przygotowaniu farszu do ryby po grecku czy zwiędłych liściach kapusty, które nie znalazły się w bigosie. Jak je wykorzystać?

Resztki warzyw zwykle trafiają do kosza na śmieci, ponieważ nie jesteśmy świadomi, że można je przetworzyć – będą budulcem naturalnego nawozu do ogrodu czy balkonowych upraw. Aby nie zginęły w koszu na zmieszane, warto przygotować na nie osoby pojemnik i uczulić na tę kwestię wszystkich domowników – mówi Marta Krokowicz, Brand Manager marki Paclan i radzi: pamiętamy o tym, że klasyczny worek na śmieci czy „foliówka” nie powinny trafić do kompostownika. Najlepiej sprawdzą się te produkty, które razem z bioodpadami rozłożą się, nie zaśmiecając przy tym domowego nawozu. Jaka jest alternatywa? Papierowe lub elastyczne worki z naturalnego PLA, np. z kukurydzy, które możemy bezpiecznie wrzucić do pryzmy kompostowej.

Zamroź niezjedzone potrawy

Nawet największym mistrzom organizacji zdarzają się poświąteczne nadwyżki jedzenia. Zamiast katować się w kolejnych dniach potrawami bożonarodzeniowymi, aby się nie zmarnowały, przechowajmy je na później i zjedzmy ze smakiem.

Świetnym sposobem jest mrożenie – możemy w ten sposób przechować krokiety, pierogi, uszka, bigos czy mięsne specjały. Podobnie wygląda kwestia płynnych potraw – zupę grzybową, rosół czy barszcz można również zamrozić, trzeba jednak zastosować woreczki z solidnym zamknięciem, aby zawartość nie wyciekła. Świetnie sprawdzą się do tego uniwersalne woreczki z suwakiem Paclan – występują w 2 pojemościach – 1 i 3 l – dlatego mamy pewność, że każda ilość pokarmu zostanie odpowiednio przechowana – opowiada Marta Krokowicz związana z marką Paclan i dodaje: Dobrym pomysłem na niemarnowanie żywności jest również dzielenie się posiłkami z bliskimi lub znajomymi na zasadzie wymiany – przekazujemy im to, czego oni w swoim menu nie mają, a oni przynoszą swoje „nadwyżki”. Menu świąteczne jest tak bogate, że z pewnością znajdą się pozycje, których chętnie skosztuje jedna i druga strona.

Mądrzejsze gospodarowanie i „odchudzenie” świątecznego menu może przynieść sporo korzyści – nie tylko tych finansowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu zaoszczędzimy czas i energię, przy okazji wyrobimy dobre nawyki na przyszłość. Same korzyści!

 

 

 
Buena Vista PR