Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Alchemista - holistyczne podejście do organizmu ludzkiego

 

Jeśli szukasz kompendium wiedzy o tym, jak zadbać o swoje ciało, a także duszę, to jesteś we właściwym miejscu. Znajdziesz tutaj nie tylko gotowe preparaty, które pomogą Ci właściwie zatroszczyć się o swoje ciało, ale także szeroką ofertę kursów, które wesprą Cię w samorozwoju i nauczą nowych metod self-care. Alchemista to sklep internetowy, który w zasadzie wymyka się klasycznemu ujęciu przestrzeni handlowej (nawet tej internetowej). Poza bogatą ofertą produktową znajdziesz tu Czytelnię Alchemisty - bazę niezliczonej wręcz ilości artykułów traktujących o szeroko pojętym zdrowiu i dobrostanie psychofizycznym.

Alchemista - alchemia zdrowia w nowoczesnym wydaniu

Podwaliną strony Alchemista.pl jest przede wszystkim podejście, iż ciało nie może działać właściwie bez dobrostanu umysłu. W zasadzie nie ma możliwości prawidłowego funkcjonowania człowieka, jeśli jego ciało i dusza nie zostaną potraktowane holistycznie i nie osiągną stanu homeostazy. By to ułatwić - znajdziesz tu kompletne informacje dotyczące tego, jak właściwie zadbać zarówno o fizyczne potrzeby organizmu, by utrzymywać go w dobrej kondycji i zdrowiu, a z drugiej strony dowiesz się, jak zadbać o swój dobrostan psychiczny.

Należy pamiętać, iż do w pełni prawidłowego funkcjonowania należy zadbać i o ciało i o ducha. Niepodważalnie istnieje cały szereg chorób somatopsychologicznych, jak i psychosomatycznych, które dają o sobie znać, gdy któryś element funkcjonowania (fizyczny lub psychiczny) staje się zaniedbany. Dlatego też warto stosować szeroko pojętą profilaktykę i na bieżąco poszerzać swoją wiedzę z zakresu właściwego dbania o zdrowie.

Troska o ciało i umysł idące w parze

Produkty dostępne w tym wyjątkowym sklepie internetowym można podzielić na kilkanaście kategorii. Są to: Matka ziemia, Długowieczność, Biohacking, Koncentracja, Oczyszczenie, Relaks, Dobry sen, Witalność, Pamięć, Odżywianie, Odporność, Rozwój. Do tego w ofercie pozostaje stale kilkanaście kursów ( w formie e-booków oraz nagrań) o zróżnicowanej tematyce, które tworzone są przez osoby, które w prezentowanych w kursach zagadnieniami są nie tylko teoretykami, ale przede wszystkim praktykami. Dzięki temu wiedza przez nich prezentowana jest nie tyle książkowa, co zaczerpnięta z codziennej pracy w danym obszarze. 

 Holistyczne podejście do własnego jestestwa pozwoli nie tylko utrzymać ciało w dobrej kondycji, ale także zapewni stan równowagi i homeostazy umysłowi Dzięki niezachwianej równowadze człowiek może wzrastać i rozwijać się prawidłowo - bez względu na metrykalny wiek.