Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Uprawianie sportu i urządzenia elektroniczne - jak to się ze sobą łączy?

 

 
 

Nie da się ukryć, że jeśli chodzi o technologię, którą mamy obecnie dostępną w naszych czasach, to zdecydowanie jest ona już na bardzo wysokim poziomie. Co więcej, dotarła również do różnego rodzaju sportów i mamy w zasadzie na wyciągnięcie ręki wiele wartościowych aplikacji i urządzeń. Niemniej jednak, czy one rzeczywiście mogą nam pomagać w budowaniu sportowych nawyków?

 

Sportowe opaski na rękę

Jest to jeden z najbardziej popularnych gadżetów, który nie jest specjalnie drogi, a może pomóc nam monitorować podstawowe parametry naszych aktywności. Bez większych problemów zmierzy ile kroków dziennie zrobiliśmy, jak długo spaliśmy, dodatkowo pokazuje wskazania tętna. Oczywiście wszystkie te dane przesyła bezpośrednio do aplikacji na smartfonie, gdzie łatwo można je odczytać. Szczególnie jest to bardzo przydatne dla wszystkich, którzy dużo się ruszają i chcieliby to wszystko monitorować, aby wiedzieć, np. ile spalili kalorii w ciągu dnia.

Aplikacje sportowe

Co rusz tworzone są bardzo ciekawe aplikacje na smartfona, dzięki czemu możemy mierzyć swoją prędkość biegania, zapisywać postępy, jak również sprawdzać, gdzie biegaliśmy. To jednak nie wszystko, bowiem znajdziemy wiele wartościowych rozwiązań, dzięki którym nasze treningi siłowe również będą jeszcze lepiej zoptymalizowane i można tam będzie prowadzić dokładne zapisy ile powtórzeń danego ćwiczenia wykonaliśmy.

Gdzie kupować elektronikę sportową? 

Tak naprawdę wystarczy znaleźć ceniony przez klientów sklep z elektroniką, bowiem jak mówią przedstawiciele https://www.aze.com.pl/, liczy się przede wszystkim renoma. Wtedy po prostu zyskujesz pewność, że oferowany jest tam towar najwyższe jakości i nikt nie ma na celu zwyczajne oszukiwanie klientów lub celowe wprowadzanie ich w błąd.
Jeśli zatem chciałbyś jeszcze mocniej poprawić swoje wyniki sportowe, zyskać motywację do treningów i wszystko móc sobie zapisywać, to zdecydowanie tego typu aplikacje i elektroniczne gadżety mogą w tym pomagać. Niemniej jednak, bez nich również jak najbardziej sport się da uprawiać, dlatego też nie szukaj wymówek, że nie pójdziesz biegać, bo nie masz specjalnej opaski, czy aplikacji na telefonie. Przede wszystkim staraj się zaczynać z tym co masz, a potem dopiero możesz szukać kolejnych rozwiązań, które mogą w pewien sposób ułatwić Ci zapisywanie swoich postępów i ulepszanie metod treningowych.