Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Perły - biżuteria kobiet eleganckich

Perły od zawsze kojarzyły się z elegancją, luksusem i prestiżem. W starożytności symbolizowały władzę i bogactwo, w czasach bardziej nam współczesnych stały się atrybutem kobiecej elegancji. Światowej sławy gwiazdy kina, kobiety ze świata mody, czy polityki uwielbiają pokazywać się w biżuterii z pereł. Za co tak bardzo kochamy perły?

 
 

Perły - biżuteria, która nigdy nie wychodzi z mody

Perłowa biżuteria ceniona jest przede wszystkim za swoją ponadczasowość. Nie poddają się przemijającym trendom w modzie i niezmiennie stanowią wyznacznik klasy i elegancji, i to w jak najlepszym wydaniu.

Biżuteria z perłami zawsze podkreśli nasz dobry gust. Piękne perły wysokiej klasy są atrybutem wysokiego statusu społecznego - ozdobą, która zawsze zachwyci oko konesera. Jako znakomity dodatek do każdej kreacji, zarówno dziennej, jak i wieczorowej, zawsze dodadzą klasy najprostszej nawet garderobie.

Pokochały je najpiękniejsze i najsławniejsze kobiety świata

Jacqueline Kennedy, Audrey Hepburn, Sofia Loren, Księżna Diana, Marylin Monroe, czy współczesne nam Michelle Obama, Scarlett Johansson i Księżna Kate. Co łączy te wyjątkowe kobiety? To między innymi miłość do pereł. Zarówno kiedyś, jak i dziś, wielcy tego świata mają szczególne upodobanie w biżuterii z pereł.

Kolczyki z perłą znów zaistniały w modzie dzięki Księżnej Kate, która sięga po perłowe dodatki wyjątkowo chętnie i w wyjątkowo eleganckich zestawieniach.

Perły jako wyjątkowy prezent

Ponadczasowość i dyskretna elegancja pereł czyni je znakomitym prezentem, który długo będzie służył obdarowanej osobie. Kolczyki, naszyjnik, czy też bransoleta z perłami świetnie uzupełnią każdą kreację, a jeśli będą to perły wyjątkowe, staną się przedmiotem zachwytu otoczenia. Wysokiej klasy perły będą zawsze udanym prezentem, który będzie wspominany przez lata.