M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Cztery pory roku opowiedziane tańcem

Tematem tegorocznego 59 Popisu Uczniów Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego w Częstochowie, który odbył się w niedzielę 27 maja na scenie Filharmonii Częstochowskiej, były "Cztery pory roku".
Całość spektaklu, podczas którego podziwialiśmy umiejętności młodych artystów tańczących do wspaniałych choreografii, otoczyły klamrą słynne utwory Antonio Vivaldiego w nieco zmienionej kolejności, zaczynając od jesieni, przez zimę i wiosnę, skończywszy na lecie.
Taki układ doskonale wprowadził nas w wakacyjny nastrój, znakomicie pokazując, jaki ogrom pracy przez cały rok ponieśli nauczyciele i ich wychowankowie.
Choreografie do utworów najznakomitszych kompozytorów między innymi Vivaldiego, Chopina, Griega, Bacha, Czajkowskiego, Mozarta, Schuberta, Bethowena, Bizeta, Straussa przygotowali wykwalifikowani pedagodzy Ilona Pułkownik, Małgorzata Fertacz, Aneta Wojtyra, Michał Zubkow i Urszula Brylewska.
Jeden układ pod czujnym okiem swych nauczycieli ułożyły także same uczennice.
Po raz trzeci zobaczylismy na scenie zakochane w tańcu mamy, które udowodniły, jak wielką pasją może być taniec w każdym momencie naszego życia.
Gratulujemy uczniom i całej kadrze pedagogicznej wspaniałego i emocjonującego występu.

 
 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta