Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Niewierność w związku – co może na nią wskazywać?

 Zdrada w związku – niezależnie czy mowa o małżeństwie, czy związku partnerskim – niemal zawsze powoduje trudne do zagojenia rany emocjonalne i bardzo często prowadzi do zakończenia relacji. Utrata zaufania, zniechęcenie, wstyd czy pojawiająca się bariera emocjonalna sprawiają, że niewiele małżeństw jest w stanie poradzić sobie z jej skutkami. Co gorsza, jej wykrycie zajmuje niekiedy wiele lat, przez co rany emocjonalne stają się jeszcze boleśniejsze. Dzieje się tak nawet pomimo pojawiających się sygnałów wskazujących na zdradę, które odpowiednio odczytane mogą pomóc w podjęciu świadomej decyzji.

 

 

 

Podejrzenia o zdradę – warto poznać prawdę jak najwcześniej

 

Nie każde nietypowe zachowanie męża czy żony musi wskazywać na brak wierności małżeńskiej. Niekiedy przyczynami zmian może być stres, choroba, niespodziewane zdarzenie, chęć przełamania rutyny czy planowanie niespodzianki. Nie zawsze więc warto od razu wpadać w paranoję i podejrzliwie spoglądać na każdą zmianę w zachowaniu partnera. Z drugiej jednak strony, jeśli czujesz, że coś może być na rzeczy, to nie warto miesiącami czy latami trwać w napięciu, tylko dążyć do jak najszybszego poznania prawdy. Ciągłe spoglądanie podejrzliwym okiem i szukanie podtekstów we wszystkim będzie niezwykle wyczerpujące emocjonalnie, a także znacząco się odbije na waszych relacjach. Jakie więc zachowania powinny skłonić Cię do podjęcia niezbędnych kroków i np. do skorzystania z pomocy prywatnego detektywa?

·      Przesadna dbałość o swoją prywatność

 

Owszem, każdy z nas potrzebuje nieco prywatności i próby agresywnego ingerowania w przestrzeń partnera może wywoływać reakcje obronne. Jednak przewrażliwienie na punkcie dostępu do komputera czy telefonu może budzić pewne pytania. Jeśli zauważasz, że partner nie daje Ci nawet wziąć do ręki telefonu, zawsze zabiera go ze sobą, nawet kiedy odchodzi tylko na dosłownie chwilkę, zmienia kody dostępu i czuje się niekomfortowo, kiedy zaglądasz do jego komputera czy smartfona, to powinny pojawić się w Twojej głowie pytania. Podobnie będzie z kasowaniem historii połączeń, wiadomości czy przeglądanych stron oraz wychodzeniem do innego pomieszczenia, aby odebrać połączenie.

·      Spędzanie coraz większej ilości czasu poza domem

 

Nie oszukujmy się – w dzisiejszym świecie niewiele osób może sobie pozwolić na spędzanie z najbliższymi takiej ilości czasu, jaką by chciał. Praca, dbanie o zdrowie, dojazdy, delegacje, szkolenia – każde z tych zajęć pochłania ogromne ilości czasu. Jeśli jednak Twój mąż czy żona niemal skokowo zaczyna spędzać znacznie więcej czasu poza domem (pod różnymi pretekstami), często zmienia plany albo nie dotrzymuje danych Ci obietnic, to może to być istotna poszlaka wskazująca na niewierność.

·      Zmiana stosunku partnera do Ciebie

 

Zauważasz gwałtowne zmiany partnera w stosunku do Ciebie? Staje się oziębły, obojętny, nieczuły i nie ma dla Ciebie czasu? A może wręcz odwrotnie – nagle staje się opiekuńczy, wyjątkowo uprzejmy, obdarowuje Cię prezentami i komplementuje? Oba te zachowania – szczególnie jeśli pojawiają się nagle – mogą wskazywać na zmiany w otoczeniu partnera, w tym niestety, na pojawienie się romansu. To kolejny czynnik, na który warto być wyczulonym.

·      Nadmierne dbanie o swój wygląd i kondycję fizyczną

 

Owszem dbanie o siebie, swoje zdrowie i kondycję jest świetne i świadczy o odpowiedzialności, i szacunku do partnera. Niepokój powinna jednak wzbudzić nagła zmiana obserwowana u partnera. Jeśli np. twoja żona raczej nie przywiązywała dużej uwagi do makijażu, a teraz przed każdym wyjściem z domu stara się wyglądać idealnie, albo Twój mąż nagle zaczyna chodzić na siłownie, nosić modne fryzury i interesować się aktualną modą, to wiedz, że coś niepokojącego może się dziać z Twoim związkiem.

·      Unikanie fizyczności

 

Kolejnym sygnałem, który powinien wzbudzić Twój niepokój, może być unikanie kontaktów fizycznych przez partnera. Odnosi się to nie tylko do samych kontaktów seksualnych, ale również samego okazywania czułości – przytulania, łapania za rękę czy pocałunków. I chociaż przyczyn odpowiedzialnych za taki stan rzeczy może być wiele, to w połączeniu z innymi symptomami może być to niepokojące. 

·      Dziwne wydatki

 

Twój mąż czy żona nagle zaczyna narzekać na brak pieniędzy, prosi Cię o opłacenie kolejnych rachunków lub po prostu wydaje więcej niż do tej pory? Jeśli pojawiające się na liście wydatki są znaczące i nie są to środki, które wspólnie zdecydowaliście się wykorzystać, to masz prawo oczekiwać wyjaśnień. Niestety często okazuje się, że za tym wszystkim kryje się druga osoba w życiu partnera.

Masz podejrzenia? Musisz działać!

 

Załóżmy, że dostrzegasz u partnera czy partnerki jeden, czy nawet kilka z opisanych powyżej sygnałów. Co zrobić? Nie zawsze poszukiwania na własną rękę okazują się najlepszym rozwiązaniem. Po pierwsze – pamiętaj, że nie jesteś specjalistą i relatywnie łatwo będzie odkryć Twoje próby zdobycia dowodów. Po drugie – sprawa się o wiele bardziej skomplikuje, jeśli partner zda sobie sprawę z Twoich działań. A po trzecie – można zrobić to znacznie łatwiej. Po prostu skorzystaj z pomocy prywatnego detektywa i w spokoju oczekuj rezultatów jego pracy. Zgłoś się do Agencji Detektywistycznej Pozaroszczyk, aby otrzymać fachową i profesjonalną pomoc, i już na zawsze pozbyć się wątpliwości!

Więcej informacji na stronie https://www.pozaroszczyk.pl/