Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Ekstremalna szybkość w trudnych warunkach - odkryj hulajnogę elektryczną Techlife X7

Firma Techlife to wiodąca w Europie marka hulajnóg elektrycznych, ale także innych tego typu pojazdów. Marka Techlife stale się rozwija i wzbogaca swoją ofertę, o kolejne produkty z jeszcze lepszymi parametrami.

 

Im większe zainteresowanie takimi pojazdami jak hulajnoga elektryczna, tym większe wymagania klientów. Firma Techlife na tym polu nie ustępuje konkurencji, starając się oferować użytkownikom, coraz lepsze i szybsze modele. Jeśli kupując hulajnogę elektryczną, zależy nam na lekkim dreszczyku emocji, a przy okazji chcemy poszaleć także w terenie, model Techlife X7 będzie strzałem w dziesiątkę.

 
Dlaczego hulajnoga elektryczna Techlife X7 jest niekwestionowanym liderem prędkości?

Hulajnoga elektryczna zazwyczaj rozwija prędkości ok. 15-25 km/h, dla niektórych jest to niewystarczająco, dlatego też chcąc poczuć wiatr we włosach i dreszczyk emocji, warto postawić na mocniejszy model. Techlife X7, dzięki aż dwóm silnikom o mocy 1000 W, można rozwijać prędkości do 65 km/h to imponujący wynik, a dreszczyk emocji z pewnością będzie towarzyszył właścicielowi przy szybkich podróżach.

 
Co jeszcze otrzymamy w pakiecie, kupując hulajnogę elektryczną Techlife X7?

Taka prędkość wymaga też maksymalnego bezpieczeństwa- hulajnoga elektryczna Techlife X7 pozwala na rozwijanie naprawdę dużej prędkości, a co za tym idzie, musi także dawać poczucie bezpieczeństwa, aby użytkownik mógł w każdej chwili i przy każdej prędkości natychmiast zatrzymać się, dlatego też model został wyposażony w podwójny system hamowania. Bezpieczeństwo to nie tylko hamulce, hulajnoga elektryczna powinna również być odpowiednio oświetlona i o tej kwestii producenci nie zapomnieli. Techlife X7 została wyposażona w oświetlenie LED, dzięki czemu przejedziemy się także późną porą, czy nocą. Ponadto antypoślizgowy podest, amortyzatory i pompowane koła 10-calowe, dają gwarancję, że ta hulajnoga elektryczna to sprzęt w 100% bezpieczny i bardzo trwały, nawet jeśli intensywnie go użytkujemy.

Techlife X7 zawiezie nas, gdzie tylko chcemy, no może nie pojedziemy na jednym ładowaniu na drugi koniec kraju, ale zasięg 70 km, jak na tego typu pojazd jest bardzo dobrym wynikiem. Ogromnym plusem jest także krótki czas pełnego ładowania, który wynosi jedynie 5 godzin.

Wyposażenie też ma znaczenie, miło jest, jeśli hulajnoga elektryczna jest bogato wyposażona. Techlife X7, posiada przejrzysty wyświetlacz, sygnał dźwiękowy, tempomat, system antykradzieżowy, oraz woltomierz.
 

Dla kogo model Techlife X7?

To model dla wymagających i oczekujących od hulajnogi elektrycznej czegoś więcej. Techlife X7 jest przeznaczona dla dorosłych użytkowników, ze względu na dużą prędkość maksymalną. Hulajnoga elektryczna od Techlife doskonale nadaje się zarówno do jazdy po mieście, jak i w terenie na ciężkiej, nierównej i problematycznej nawierzchni. 

Chcesz dojechać do pracy, nie ma problemu, chcesz wybrać się na przejażdżkę w trudniejszych okolicznością, również nie ma problemu. Techlife X7 poradzi sobie w każdych warunkach, dlatego też jej cena jest wyższa. Decydując się jednak na zakup tej hulajnogi elektrycznej, z pewnością pozytywnie się zaskoczymy i od pierwszej przejażdżki pokochamy ten bogaty model. Artykuł powstał we współpracy z portalem Electricfeel.pl