Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Andropauza 2

 Komedia "Andropauza 2,  

czyli męska rzecz być z kobietą"

w gwiazdorskiej obsadzie już 13 lutego w Częstochowie

 

Już 13 lutego, w sobotę  zapraszamy na popularną komedię "Andropauza 2, czyli męska rzecz być z kobietą" w gwiazdorskiej obsadzie.


Spektakl będzie miał miejsce w Akademickim Centrum Kultury i Sportu w Częstochowie, Al. Armii Krajowej 23/25,  o godz. 19.
 
Bilety w cenie 60 i 70 zł do nabycia online na stronie www.kupbilecik.pl
 

 
Akademickie Centrum Kultury i Sportu
Częstochowa, Al. Armii Krajowej 23/25
13 lutego, godz.19.00 
 
"Nie ma niewiast w naszej chacie"… dopóki się nie pojawią. To właśnie kobieta determinuje losy pięciu sympatycznych bohaterów w sile wieku znanych Państwu ze sztuki Jana Jakuba Należytego "Andropauza – męska rzecz! Zdecydowana odpowiedź na Klimakterium" zagranej w ciągu dwóch sezonów 500 razy!!
 
Przed nami nowe przygody roztańczonych, rozśpiewanych i pełnych wigoru pensjonariuszy – członków kultowej formacji tanecznej "Andropauza Dance". Czy ich przyjaźń przetrwa próbę… sił w zabieganiu o względy kobiety bezwzględnej i bezwzględnie pięknej? Czy wśród wielu różnic między mężczyzną a kobietą może pojawić się jeszcze jedna różnica – różnica wieku? I na ile jesteśmy silni, żeby umieć być sami?
Męska rzecz być z kobietą, problem pojawia się wtedy kiedy ona jest jedna, a ich pięciu. Autor wychodząc z założenia, że nie ma problemów, są tylko rozwiązania zapewnia o szczęśliwym zakończeniu. Dla kogo? O tym będziecie mogli przekonać się Państwo sami, bo wojna płci jest odwieczna i w PESEL nie zagląda. Dlatego sztukę dedykujemy Widzom w każdym wieku.
 
OBSADA:
W role kuracjuszy wcielają się (w podwójnej obsadzie) Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski, Andrzej Beja-Zaborski, Piotr Skarga i Michał Pietrzak. A głosu Zbigniewowi Wodeckiemu użycza Zbigniew Wodecki.
 
 
Autor: Jan Jakub Należyty, Maciej Damięcki
Producent: Leszek Kwiatkowski
Choreografia:Ewa KuKlińska
Scenografia i kostiumy: Małgorzata Żukrowska-Należyty i Małgorzata Filipiak-Kwiatkowska
Kierownictwo muzyczne: Robert Obcowski
Przygotowanie wokalne: Dorota Wasilewska, Mariusz Telicki
 
 
 
 
Konkurs " WYGRAJ ZAPROSZENIE!" rozwiązany.
Gratulujemy ZWYCIĘZCOM.