Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Ciało człowieka - ruchem i rytmem rodzi taniec

 

To motto znalazło dowód w  niedzielę 16 czerwca na scenie Filharmonii Częstochowskiej, gdzie odbył się 54 Popis uczniów Społecznego Ogniska Baletowego oraz Społecznej Szkoły Baletowej.

 
 
Spektakl składał się z dwóch części.
Pierwsza opowieść baletowa „ La Boutique Fantasque’” to nie tylko wspaniały taniec i perfekcyjne choreografie, ale także  aktorska gra młodych częstochowskich tancerzy. Uwieńczeniem opowieści  o sklepiku z lalkami było widowiskowe „Bolero” Ravela choreograficznie przygotowane przez Michała Zubkova, a zatańczone przez  starszą grupę Społecznej Szkoły Baletowej „Maki”.
W części II etiudy choreograficzne do muzyki   filmowej między innymi Tiersena, Kaczmarka, Portmana, Kluźnika, Zimmera przygotowali nauczyciele szkoły: dyrektor Urszula Brylewska, Małgorzata Fertacz, Ilona Pułkownik, Michał Zubkov i Łukasz Zasik.
Podziwialiśmy umiejętności i włożoną ogromną pracę najmłodszych pajacyków, żab, muchomorów , oraz  starszych grup w tańcu współczesnym, cygańskim czy irlandzkim.
Na 54 już popisie nie zabrakło wśród publiczności znakomitych gości  min.: pana Macieja Wawrzkiewicza Wiceprzewodniczącego Rady Miasta oraz Josa Moonsa belgijskiego wielbiciela naszych dzieci.
Jose Moons został odznaczony medalem Prezydenta Częstochowy za poświęcenie i pracę na rzecz dzieci.
W finale przedstawienia na scenie pojawiło się 240 zadowolonych i szczęśliwych młodych tancerzy w przepięknych kostiumach.

Taniec daje jak widać wiele radości zarówno wykonawcom jak i choreografom. Nie sposób nie wspomnieć o publiczności, która nagrodziła młodzież wielkimi brawami, a co drugi rodzic opuszczał Filharmonię z łezką w oku ze wzruszenia.

 

 
 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta