Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Jak utrzymać porządek w dokumentach - zdradzamy niezawodny sposób!

 

Jeśli na co dzień zajmujesz się papierkową robotą, pracujesz w biurze, przygotowujesz umowy, rozliczenia czy raporty, to dobrze wiesz jak ważny się porządek w dokumentach.
W miarę lat ważnych dokumentów przybywa i należ przechowywać je w taki sposób, aby mieć do nich łatwy dostęp. Na stronie sklepu internetowego z artykułami biurowymi https://eofficemedia.pl/archiwizacja-segregatory-o_c_271_1.html  znajdą Państwo cały wachlarz różnych artykułów biurowych: m.in. organizery i segregatory w kilku kolorach i rodzajach.

 

Segregator biurowy na dokumenty A4

Najbardziej popularnym formatem przygotowywanych dokumentów jest A4. Dlatego biura zamawiają głównie ten format segregatorów do przechowywania dokumentów bieżących oraz ich archiwizacji. Segregator w formacie A4 posiada 8 cm grzbiet z wymienną etykietą do oznaczenia kategorii dokumentów. Segregatory z serii PP Donau Master o grubości 2,1mm wyróżniają się tym, że posiadają zielony punkt, co oznacza, że biorą udział w systemie recyklingu i odzysku odpadów zgodnie z przepisami prawa UE i Polski.

Segregatory czy organizery - jakie rozwiązanie wybrać?

Segregatory złożone są z okładki oraz metalowego mechanizmu przeznaczonego do wpinania dokumentów. Segregator z serii Esselte Eko oklejone są poliolefiną, czyli specjalną folią zabezpieczającą przed uszkodzeniem czy zabrudzeniem segregatora i dodatkowo wzmacniającą okładkę. Na 50 mm grzbiecie znajduje się wymienna, dwustronna etykieta przeznaczona do opisywania gromadzonych tam dokumentów oraz otwór ułatwiający wyjmowanie segregatora z regału. Dolne krawędzie wzmocniono metalowymi nakładkami, które również pełnią rolę ochronną. Z kolei organizery wykonane są z wysokiej jakości polipropylenu różnią się od segregatorów kształtem i objętością, chociaż pełnią bardzo podobną funkcję. Organizer posiada dużą przegródkę z czterema kieszeniami i etykietą do opisywania zawartości. Służy do przechowywania i porządkowania dokumentów, a także do zapisywania notatek, dlatego w zestawie znajduje się notatnik z 40 kartkami z mikroperforacja i uchwyt na długopis. Dodatkowe udogodnienie stanowi kieszonka na płyty CD i wizytówki.

Segregatory ozdobne – rozwiązanie cenione przez estetów

Oprócz zwykłych segregatorów w ofercie sklepu internetowego eofficemedia.pl dostępne są akcesoria i segregatory ozdobne. Segregatory biurowe Leitz Active to połączenie doskonałej jakości materiału, funkcjonalności i żywej kolorystyki. Zostały wykonane z wytrzymałego i lekkiego materiału – polipropylenu i wyposażone w okładkę z tłoczeniem. Każdy segregator posiada unikalny mechanizm 180°, który umożliwia znacznie szybciej otwierać i przeszukiwać dokumenty, a także o 50% szerzej otwierać segregator.

Archiwizacja dokumentów

Archiwizowanie dokumentów jest ważnym procesem w każdej firmie, gdyż obowiązujące prawo wymaga przechowywania umów, rachunków, kontaktów i regulaminów. Wprawdzie obecnie możemy to robić w formie elektronicznej, ale większość osób preferuje dostęp do oryginalnych dokumentów w postaci papierowej.