Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Jak pielęgnować skórę twarzy?

 
 

Skóra twarzy może być jednocześnie nalepszą ozdobą kobiety i jej największym kompleksem. Jej kondycja zależy od sposobu pielęgnacji i stosowanych kosmetyków. Aby osiągnąć efekt nieskazitelnie czystej cery, wystarczy zastosować się do kilku prostych zasad.

Oczyszczanie

Podstawą pielęgnacji skóry twarzy jest jej prawidłowe oczyszczanie. Prawidłowe oznacza regularne. Twarz należy oczyszczać codziennie, a czynność ta powinna być takim nawykiem, jakim jest mycie zębów. Oczyszczając twarz usuwa się z niej nie tylko resztki kosmetyków, ale również zanieczyszczenia, np. kurz, pot i sebum. Niedopuszczalne jest chodzenie spać bez zmycia makijażu, bowiem kosmetyki kolorowe, których kobiety używają w ciągu dnia, w nocy mogą uczynić skórze wiele szkód.

Mistrzyniami w sztuce oczyszczania są Azjatki. Kobiety te słyną z nieskazitelnie czystej cery. Wynika to nie tylko z diety, która ma bardzo duży wpływ na stan skóry twarzy, ale przede wszystkim z długotrwałej pielęgnacji. Azjatki poświęcają kilka godzin dziennie na oczyszczanie twarzy. W odróżnieniu do Europejek, mieszkanki Azji już wiele laty temu przekonały się, że lepiej jest zapobiegać niedoskonałościom skóry, niż je maskować. Azjatyckie kosmetyki naturalne do oczyszczania twarzy są ostatnim krzykiem mody w krajach europejskich. Ich skład oparty o naturalne olejki i wyciągi z roślin pozwala w bezpieczny sposób zadbać o czystość skóry.

Nawilżanie

Promienna i wyglądająca zdrowo skóra musi być regularnie nawilżana. Nie wystarczy raz na kilka dni wetrzeć w skórę krem nawilżający. Czynność tę trzeba wykonywać codzienne, najlepiej rano i wieczorem. Kluczem, do sukcesu jest właściwy krem. Powinien on być dobrany do rodzaju skóry. Warto zainwestować w kosmetyki dobrej firmy. Najczęściej są one droższe od innych preparatów dostępnych w każdej drogerii, jednak zawierają zwykle składniki, których nie znajdzie się w kremie ze średniej lub niższej półki cenowej.

Szczególnej ochrony wymaga skóra wokół oczu. Do jej nawilżenia należy stosować specjalny krem. Okolice oczu są bardzo wrażliwe na podrażnienia, a skóra w tym miejscu jest cienka, dzięki czemu staje się bardziej podatna na zranienia oraz powstawanie zmarszczek.

Peeling i maseczka

Raz na kilka dni warto wykonać na twarzy peeling i maseczkę. Dobry peeling usunie martwy naskórek, natomiast maseczki regenerujące do twarzy dogłębnie ją oczyszczą i pobudzą naturalne procesy zachodzące w skórze. Oba produkty należy stosować regularnie, ale niezbyt często, aby nie naruszyć naturalnej równowagi skóry twarzy.