Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Wręczyckie Jasełka 2016

I miejsce dla częstochowskiego zespołu teatralnego w XIV Ogólnopolskich "Wręczyckich Jasełkach" 2016

 

 

17 stycznia 2016 r., w niedzielę, godz. 17.00 odbyła się prezentacja laureatów XIV Ogólnopolskich "Wręczyckich Jasełek".

Jasełkowy spektakl  na wysokim poziomie artystycznym zaprezentowała młodzież z Miasteczka Śląskiego. Mieliśmy także przyjemność wysłuchać niezwykłego koncertu kolęd w wykonaniu Dziecięco - Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Wręczycy.

W tym roku w przesłuchaniach jasełkowych, które trwały 3 dni (12-13-14 stycznia br.) udział wzięło 40 zespołów w 4 kategoriach. Jury w składzie: Krystyna Koziołek - reżyser teatralny, Urszula Kotowicz – Starostwo Powiatowe w Kłobucku Wydział Edukacji, Kultury i Kultury Fizycznej, Ewelina Mędrala – Młyńska - etnograf Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie, Tadeusz Ogonek – plastyk Regionalnego Ośrodka Kultury w Częstochowie postanowiło przyznać 28 miejsc oraz 3 nagrody specjalne.

Coroczny przegląd ma na celu kultywowanie tradycji związanych z obrzędami i zwyczajami polskiego Bożego Narodzenia, ze szczególnym uwzględnieniem lokalnych tradycji świątecznych.

miejsce w  tegorocznym konkursie, w kategorii Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne zajęła młodzież z zespołu LOŻA KLAKIERÓW z Gimnazjum nr 18 z Oddziałami Integracyjnymi, im. Kazimierza Wielkiego w Częstochowie, przygotowywana przez Panią Grażynę Mulicę.

Młodzież uderzając głęboko w nasze serca i do naszej wyobraźni przekazała nam jak w obecnych czasach łatwo się zatracić, nie zauważyć dobra wokół siebie, skrzywdzić drugiego człowieka.

GRATULUJEMY i zapraszamy do obejrzenia zdjęć ze spektaklu wystawionego przez tegorocznych zwycięzców, w Parafii pw Zesłania Ducha Świętego w Częstochowie.

 

 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta