Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Turniej Piłki Nożnej Dzielnicy Trzech Wieszczów

Mimo niesprzyjających warunków pogodowych, w piątek 28 kwietnia 2017, Turniej Piłki Nożnej Dzielnicy Trzech Wieszczów, dzięki determinacji drużyn i organizatorów, udało się rozegrać.

Organizatorzy dziękują Dyrekcji Gimnazjum nr 9 w Częstochowie za udostępnienie boiska, drużynom za 100% frekwencję oraz mieszkańcom dzielnicy za kibicowanie.
 Dla zwycięskich drużyn zostały przygotowane medale oraz dyplomy:
1. miejsce - reprezentacja Komendy Miejskiej Policji w Częstochowie,
2. miejsce - BlueTeam
3. miejsce - Red Devils.

Pozostali otrzymali dyplomy za udział z Turnieju: drużyna reprezentacji mieszkańców ulicy Filomatów, Pikserki oraz UKS Beniaminek. Mamy nadzieję, że nie był to ostatni taki turniej w dzielnicy Trzech Wieszczów.
Dla wszystkich wielkie brawa, a zwycięskim drużynom gratulujemy!
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji

 

 

 
 
Kwiecień 2017
 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta