M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Podnośnik nożycowy – dlaczego warto się na niego zdecydować?

Do każdej czynności jest odpowiednie narzędzie. Można oczywiście wszędzie używać tej samej drabiny, ale ma ona swoje duże ograniczenia. Praca przy pomocy zautomatyzowanego podnośnika będzie nie tylko lżejsza i bezpieczniejsza, ale też wygodniejsza, a co za tym idzie – szybsza.

 

Zastosowanie podnośników

Podnośniki mają dużo wariantów, a każdy ma swoje idealne zastosowanie. Wysokość, mobilność, gabaryty, rodzaj napędu i kół – wszystko ma wpływ na zakres prac, które można wykonywać przy ich pomocy. Jedno jest pewne – zaprojektowano je z myślą o poprawie wygody i bezpieczeństwa prac wykonywanych na wysokości.

Podwozie dopasowane do warunków

Ze względu na swoją konstrukcję podnośniki nożycowe najlepiej odnajdą się w pracy pod dachem i na równej powierzchni. Koła wykonane są z materiału niezostawiającego śladów na posadzce. Są idealne do remontów i prac konstrukcyjnych w halach produkcyjnych, magazynach i hangarach. Będą bardzo pomocne do pracy przy obiektach, do których niełatwo jest dostawić drabinę, a jednocześnie koniecznie jest stabilne wzniesienie pracownika na dużą wysokość razem ze sprzętem lub narzędziami.

Rozmiary podnośników i rodzaje napędów

Na rynku dostępne są modele o różnej wysokości roboczej i zróżnicowane pod kątem gabarytów. Najmniejsze z nich zaprojektowane są tak, aby zmieściły się przez zwykłe drzwi. Mają one zastosowanie w pracach remontowych, np. przy malowaniu lub instalacjach elektrycznych. Nie mają nawet napędu, a służą jedynie do ręcznego przesuwania po obiekcie.

Wyższe modele mają napęd elektryczny, który doskonale sprawdzi się na w halach i budynkach zamkniętych. Nie emitują żadnych spalin, a ich praca jest cicha. Dzięki silnikom elektrycznym każde wykonywane zlecenie jest bajecznie proste. Obsługa odbywa się przy pomocy zaledwie kilku przycisków na panelu kontrolnym. Korzystanie z podnośnika jest bardzo proste i nie wymaga nawet specjalistycznego szkolenia.

Odpowiedni podnośnik do każdej pracy

Modeli w ofercie na wynajem jest również co niemiara. Każdy z nich ma swoje odpowiednie zastosowanie. Różnią się wielkością, ponieważ nie zawsze mamy do dyspozycji drzwi hangarowe, przez które wjedzie sprzęt ciężki. Podnośniki są również różnej wagi i z różniącymi się wysokościami roboczymi, ponieważ wiemy, że nie wszędzie jest potrzebny najwyższy zasięg. Do dyspozycji są również różne wielkości platform. Na większej może pracować kilku pracowników jednocześnie. Można również podnieść na niej większą ilość sprzętu lub towaru.

Wybór jest na tyle duży, że każdy znajdzie narzędzie odpowiednie do swojego zadania.

 

Sprawdź ofertę na https://rothlehner.pl/kategorie/podnosniki-nozycowe/ i wybierz podnośnik dla siebie!

 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta