Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Jak dorabiać na studiach dziennych? 3 proste sposoby

Studia dzienne to wyjątkowy okres w życiu każdego młodego człowieka. Oprócz nauki i zabawy coraz więcej osób sięga jednak po dodatkowe zajęcie, aby zwyczajnie dorobić sobie na studia. Przed Tobą pierwsza praca? Zobacz, jak możesz dorobić studiując dziennie i dołącz do pracujących, młodych osób! Zdobyte doświadczenie na pewno przyda Ci się w dalszej karierze.
 

 

Praca zdalna, czyli ideał dla studentów dziennych

Chyba każdy student dzienny marzy o elastycznej pracy dodatkowej, którą można wykonywać z domu. Jeśli tylko wykażesz trochę chęci, bez problemu znajdziesz na rynku tego typu oferty. Możesz zacząć choćby od redagowania tekstów czy pisani artykułów na rozmaite tematy. Jeśli masz polot do pisania, taka praca na pewno przypadnie Ci do gustu. Student dzienny pracując zdalnie może z powodzeniem łączyć uczelniane obowiązki z życiem zawodowym. Do wydajnej pracy wystarczy Ci bowiem komputer i dostęp do internetu!
Aby znaleźć pracę zdalną możesz:

  • poszukać ogłoszeń na lokalnych portalach 
  • wysłać CV do wydawnictw czy portali internetowych 
  • szukać zleceń na własną rękę, korzystając z przeznaczonych do tego portali 

Korepetycje i tłumaczenia

To kolejny, bardzo znany wśród studentów dziennych sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy i naukę jednocześnie. Jeśli znasz dobrze języki obce albo studiujesz filologię, bez problemu znajdziesz osoby potrzebujące pomocy w nauce języka! Osoby świetnie władające danym językiem mogą zacząć także przygodę z tłumaczeniami. Co więcej, tego typu praca również może być wykonywana bez wychodzenia z domu! Przejrzyj oferty dostępne na goodtranslate.pl, znajdź ogłoszenia idealne dla siebie i zacznij przygodę z tłumaczeniami!
A może opieka nad dzieckiem?

Jeśli lekkie pióro i znajomość języków obcych nie są Twoją mocną stroną, nic straconego. Zawsze możesz poszukać dodatkowego zajęcia w innej branży i również dorabiać na studiach dziennych. Dużym powiedzeniem, zwłaszcza wśród dziewcząt, cieszą się oferty opiekunki dla dziecka. Tego typu zajęcie prosto jest bowiem pogodzić ze studiami. Ogłoszenia rodziców, którzy szukają niani dostępne są praktycznie na każdym portalu ogłoszeniowym. Przejrzyj wybrane oferty, zgłoś swoją kandydaturę i zacznij dorabiać jeszcze na studiach!