Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Nowy sposób na pracę – biura serwisowane DL Space już w Częstochowie!

Biura serwisowane w systemie gabinetowym to bardzo popularna forma wynajmu biur, która daje możliwość dostosowania się do zmieniających się potrzeb i warunków rynkowych. Od zaledwie kilku tygodni powierzchnie serwisowane z prawdziwego zdarzenia dostępne są również w obiekcie DL Jagiellońska 1 w Częstochowie.

 

 

DL Space gdyż pod taką marką funkcjonuje projekt, zrewolucjonizował już lokalny rynek powierzchni biurowych w kilku Katowickich i Gliwickich lokalizacjach prowadząc swoją działalność na ponad 5 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni.

 

Obiektu DL Jagiellońska 1 nikomu przedstawiać nie trzeba. Wzniesiony przy głównej trasie  DK1 pięknie wita wszystkich wjeżdżających do miasta stanowiąc jeden z nielicznych obiektów tej klasy  w rejonie, stworzony w myśl idei mixed use,  łączącej w sobie funkcje zarówno usługowo – handlowe  jak i biurowe.

 

W celu uzupełnienia już szerokiej oferty obiektu, w ramach konceptu biur serwisowanych , jedno z pięter zostało wydzielone na gabinety biurowe w zróżnicowanym metrażu. To co wyróżnia projekt na tle lokalnej konkurencji to fakt, że przestrzeń wykończona została z najwyższą pieczołowitością , wszystkie lokale zostały w pełni umeblowane, przygotowane do podjęcia pracy „od zaraz” . 

Dla najemców przygotowana została przestronna sala konferencyjna, wyposażony aneks kuchenny z kawą i herbatą uzupełnianą przez obsługę oraz bezpłatne Wi-Fi a w ramach szeroko pojętej usługi serwisowej nowi najemcy otrzymają pełne wsparcie techniczne, marketingowe jak również usługę sprzątania.

DL Space w Częstochowie jest na pewno modelem który nie istniał jeszcze na lokalnym rynku. Dla nas,  nie są to kolejne metry na wynajem a w pełni kompleksowa usługa w dbałości o każdy szczegół współpracy na linii Najemca – Wynajmujący, gdzie najważniejszy jest dialog na każdym etapie współpracy. – mówi Edyta Leszczyńska Dyrektor Zarządzająca Projektem DL Space”.

 

 

DL Space oferuje bardzo atrakcyjne warunki współpracy bez konieczności długoterminowych zobowiązań.

Biorąc pod uwagę obecną sytuację rynkową, DL Space oferuje swoim najemcom w pełni przygotowane do pracy biura w dobrej rynkowej cenie , z elastyczną umową dopasowaną do oczekiwań Klienta. Gabinety  zostały zaprojektowane tak, by dać możliwość hybrydowego łączenia powierzchni na miarę rozwoju firmy i zatrudnienia kolejnych pracowników. Wskazane rozwiązanie oczywiście działa w obie strony, zarówno w kontekście powiększania powierzchni jak i jej optymalizacji – dodaje.”

 

 

Więcej o projekcie DL Space znajdziecie na www.dlspace.com.pl