Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Top trendy modowe na zimę 2018

Zimowe trendy 2018 to przede wszystkim to, co błyszczące, krzykliwe, piękne. Można powiedzieć, że jest to podejście do ubierania się, które przewiduje iż żaden strój - nieważne jak formalny – nie może być pozbawiony śmiałego punktu centralnego.


Oto najśmielszy przykład tego sposobu myślenia: wyobraź sobie super-krótkie sukienki w stylu lat osiemdziesiątych, satynowe, z bufiastymi ramionami, noszone z istotnymi dodatkami, takimi jak biżuteria i okulary przeciwsłoneczne (w nocy) – tak, trendy zima 2018 przewidują takie wariacje. Ale spokojnie, jeśli nie jesteś fanką tak odważnych połączeń – znajdzie się też coś bardziej subtelnego, równocześnie będąc modną.


Zachowaj swój elegancki styl, ale zgodnie z trendami 2018/19 ożyw go dzięki:

 

  • zwierzęcym printom
  • spodniom w odważnych kolorach
  • masywnym butom
  • kryształowym spinkom do włosów


Jeśli nie będziesz czekać na pierwszy śnieg, ale sięgniesz po te modne dodatki już teraz – to sprawi, że wszyscy w Twoim kręgu natychmiast Cię skopiują. Będziesz wyglądać jak żywe ucieleśnienie najmodniejszych trendów.

 

Trendy zima 2018 – za czym jeszcze się rozglądać?


Tegoroczna moda na pewno będzie nas odciągać od zwykłych czarnych i szarych ubrań i dodatków, na których polegasz zawsze, kiedy tylko pogoda się pogorszy. Być może idąc za nowymi trendami w tym sezonie śmielej skoczysz w świat ślicznego pastelowego błękitu czy też całkowicie brązowego looku - inspiracje znajdziesz tutaj https://manwoman.co/pl/. Są bardzo modne i w przyjemnej cenie, co właśnie jest ich super dodatkowym atutem.


Istnieje też kilka trendów, które są zbyt proste i oczywiste, by naprawdę wpłynąć na Twoją garderobę, więc z tego powodu nie ma sensu o nich wspominać jak np. swetry z brokatową nicią czy kapelusze z dużym rondem. Zanim się zorientujesz, nadejdzie wiosna, dlatego nie ma co czekać – i już dzisiaj warto z tych trendów wyszukać coś dla siebie. Wtedy będziesz w 100% gotowa na uzupełnienie swojej zimowej garderoby realistycznymi, naprawdę przyjemnymi trendami do wypróbowania.