Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Szukasz dobrego kanału samochodowego? Wybieraj tylko sprawdzone i przetestowane produkty.

 

 

Jeśli znasz się i lubisz naprawiać samochody lub planujesz otworzyć garaż, wybierz profesjonalny kanał betonowy. Solidna, wodoodporna konstrukcja ze swobodnym dostępem do podwozia samochodu: to najlepsze i najbezpieczniejsze rozwiązanie!

Dobry producent gwarantuje niepowtarzalną jakość kanałów!

Wśród licznych ofert na rynku specjalizujących się w rozwiązaniach kanalizacyjnych, kamal-bet.pl odgrywa kluczową rolę. Jeśli szukacie Państwo kogoś, kto wyprodukuje wysokiej jakości kanał betonowy, ten producent spełni wszystkie Państwa oczekiwania. Co wyróżnia tę firmę?

Oprócz produkcji profesjonalnych zbiorników na ścieki, w ich ofercie znajdują się również kanały betonowe samochodowe. Posiadają bardzo solidną konstrukcję, stworzoną z najwyższej jakości materiałów. Ich wysoka odporność na działanie szkodliwych czynników zewnętrznych sprawia, że są produktem bardzo szczelnym i bezawaryjnym. Jednoczęściowe kanały samochodowe, oparte na mocnych wzmocnieniach, spełniają wszystkie wymagania użytkowników.

Różne rozmiary, kształty i certyfikowana jakość

Firma kamal-bet.pl/kanal-samochodowy, producent kanałów betonowych, posiada uprawnienia do handlu materiałami budowlanymi. Jest jedyną firmą posiadającą europejski certyfikat uprawniający do produkcji i sprzedaży zbiorników betonowych, w tym kanałów samochodowych. Ponadto produkty te są certyfikowane pod numerem HK/W/0004/01/2004. Dodatkowo otrzymają Państwo kompleksową dokumentację techniczną, zawierającą: projekt i wytrzymałość konstrukcji oraz deklarację zgodności dla produktów z certyfikatem UE.

W ofercie producenta znajdą Państwo kanał krótki o wymiarach 400x120x170 (szer. x gł. x wys.) oraz długi 560x120x170 (szer. x gł. x wys.). Należy zaznaczyć, że firma korzysta z gotowych płyt betonowych znanego producenta Heidelberger-Górażdże. Każdy z tych kanałów nadaje się zarówno do małego gospodarstwa domowego, jak i do profesjonalnego warsztatu.

Dlaczego warto?

Producent profesjonalnych zbiorników i kanałów samochodowych oprócz swoich kompleksowych, wysokiej jakości produktów oferuje jeszcze więcej. Korzystacie Państwo z konkurencyjnych cen, profesjonalnej obsługi i szybkiej dostawy (do 5 dni). Dodatkowo otrzymasz błyskawiczną wysyłkę i bezpłatny, profesjonalny montaż. Kanały samochodowe kamal-bet.pl będą Państwu służyć przez wiele lat bezawaryjnie. Należy zaznaczyć, że firma oferuje swoje usługi na terenie całego kraju. Każdy klient traktowany jest indywidualnie, dzięki czemu otrzymasz produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom.