Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Internet skarbnicą wiedzy

 


W dzisiejszych czasach największym źródłem rozrywki, informacji, wiadomości z kraju i ze świata jak i wszelkich technologicznych nowinek jest internet. Łatwy dostęp i możliwość korzystania z jego potęgi sprawia że bez względu na wiek, każdy szuka w nim czegoś dla siebie.

Rzetelny portal informacyjny

Użytkownicy szukający tylko sprawdzonych informacji zgromadzonych w jednym miejscu, najciekawszych wywiadów, doskonałej rozrywki znajdą ją również na apynews.pl , portalu zarówno dla młodych jak i starszych użytkowników szukających newsów w internecie.
 

Na co mogą liczyć zagorzali fani newsów szukający ich w internecie?

  • na ciekawe i sprawdzone porady odnośnie codziennego życia
  • na transmisje meczy i statystki drużyn sportowych
  • na wywiady z najsłynniejszymi ludźmi internetu, gwiazdami, politykami itp.
  • na nowinki ze świata kosmetyków, szczególnie polecane dla kobiet
  • na ciekawostki ze świata technologicznych gigantów
  • na quizy o różnej tematyce
  • na doskonałą rozrywkę

Łatwy dostęp do wybranych informacji

Bogata już oferta różnego rodzaju serwisów jest ciągle poszerzana  więc każdy użytkownik znajdzie w nich potrzebne informacje, a czytelne strony umożliwiają bezproblemowe odnalezienie się w gąszczu dziesiątek informacji i newsów. W wybranych zakładkach można odnaleźć naprawdę interesujące nowinki.

 

Nowi redaktorzy mile widziani

Każdy miłośnik internetowych portali ma szanse zostać jego współtwórcą. Wystarczy lubić pisać i wykazywać się kreatywnością, bo redakcje chętnie przyjmują nowe wyzwania i stale są powiększane. Chcąc dołączyć do załogi, wystarczy skontaktować się  poprzez formularz udostępniony na stronie. Każdy może tworzyć prestiż wybranego portalu, wystarczy tylko odrobina czasu i chęci. Portale stanowią idealne źródło rozwoju dla młodych ludzi, mających dobre pomysły.

Ciekawe newsy mile widziane

Mając ciekawe newsy, sprawdzone wiadomości, genialny pomysł nie warto chować ich dla siebie. Warto podzielić się nimi z innymi poprzez zakładki stworzone do takich celów. Można również skorzystać z kontaktu mailowego.

Kontakt z portalem

Każdy użytkownik mając zastrzeżenia co do poprawnego działania ulubionego portalu, bądź chcąc porozmawiać z ludźmi którzy też kochają newsy, zawsze można skontaktować się z redakcją.