M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Czas Zegarków

Większość z nas nosi zegarek na lewej ręce – zastanawiałeś się dlaczego?

 
 
 

Pierwsza odpowiedź, jaka przychodzi nam do głowy to z pewnością przyzwyczajenie. Rodzice nauczyli nas, aby właśnie w taki sposób, tj. na lewej ręce, nosić zegarek. Poza tym, jak wiadomo, siła przyzwyczajenia jest naprawdę nie do przecenienia. Czy jest jednak jeszcze coś, co każe nam nosić zegarek na lewej ręce? Sprawdzamy.

Po pierwsze – wygoda

Pierwszą i podstawową przyczyną, dla której nosimy zegarek na lewej ręce jest nic innego, jak wygoda. Większość z nas wykonuje podstawowe, codzienne czynności właśnie prawą ręką. Pisanie, korzystanie z telefonu, szczotkowanie zębów, jedzenie – wszystko to angażuje naszą prawą rękę, dlatego dodatkowe obciążenie w postaci zegarka byłoby po prostu mało komfortowym rozwiązaniem. W takim wypadku zegarek mógłby nam po prostu przeszkadzać. Poza tym, wykonując różne codziennie czynności, zdecydowanie łatwiej jest nam sprawdzić godzinę mając zegarek na lewej ręce, ponieważ prawa jest w tym czasie zajęta.

Po drugie – normy społeczne

Znakomita większość zegarków dostępnych obecnie (jak z resztą i zawsze) na rynku, to zegarki przeznaczone dla osób praworęcznych. Osoby leworęczne mogą w tym wypadku czuć się trochę dyskryminowane, jednak przyjęło się, że to prawa ręka jest tą właściwa do wykonywania podstawowych codziennych czynności. Zatem społecznie przyjętym i twardo utrzymywanym faktem jest, że obsługa zegarka powinna następować przy wykorzystaniu prawej ręki, zatem sam zegarek powinien znaleźć się na ręce lewej. Stąd też konstrukcja zegarków, przystosowana jest do obsługi czasomierza (np. pokrętło do regulacji zegarka) przez prawą rękę.

Po trzecie – savoir vivre

Ostatni wymieniany, ale wcale nie o mniejszym znaczeniu, powód, dla którego nosimy zegarek na lewej ręce to zasady savoir vivre. Otóż zegarek założony na rękę prawą, czyli tę bardziej zaangażowaną i eksponowaną, sam byłby zdecydowanie bardziej widoczny. A zgodnie z zasadami dobrego wychowania, takie postepowanie jest niedopuszczalne. Nawet najlepszym i najdroższym zegarkiem nie wypada się chwalić.

Wiesz już, skąd wzięła się zasada noszenia zegarka na lewej ręce. Teraz warto poszukać naprawdę dobrego modelu, który znakomicie odzwierciedli styl i charakter.

Zdecydowanie największy wybór zegarków znajdziesz na http://www.czaszegarkow.pl/

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta