Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Chcesz zbudować masę mięśniową? Sięgnij po te odżywki!

 
 

Dziś wiele osób marzy o pięknych, wyrzeźbionych mięśniach. Jednak, aby osiągnąć taki efekt, trzeba poświęcić wiele czasu i energii. Prawda jest taka, że najważniejszym etapem jest wykonywanie regularnych ćwiczeń. Następnie rozsądną decyzją wydaje się być dobranie odpowiednio dopasowanych odżywek, które pozwalają przyspieszyć ten proces i zbudować niezbędną masę.

Daj szansę odżywkom białkowym

Obecnie istnieje bardzo duży trend na tzw. odżywki białkowe. W końcu główną cechą tych suplementów jest właśnie przyrost mięśni i ich budowa. Główną substancją, która znajduje się w tych odżywkach, jest białko, które zostało wyizolowane z takich produktów, jak choćby soja. Bardzo ważne jest to, aby dawkowanie tych odżywek było dostosowane przede wszystkim do naszej aktywności fizycznej. Oznacza to, że wraz z jej wzrostem zapotrzebowanie na odżywkę białkową również się powinno się zwiększyć. Warto zaznaczyć, że najczęściej odżywki białkowe przyjmowane są zaraz po treningu.

Trzy najpopularniejsze grupy odżywek białkowych

  • białka serwatkowe,
  • białka roślinne,
  • białka zwierzęce niemleczne.

Potęga odżywki Gainer

Innym rodzajem odżywek na masę jest Gainer, czyli odżywka węglowodanowo-białkowa. Toteż oczywiste jest, że w jej składzie dominują przede wszystkim węglowodany — około 60-90 g, a dopiero po tym można znaleźć w nich białko - około 10-30 g. Ta odżywka jest zalecana głównie osobom, które mają problemy z dostarczeniem odpowiedniej ilości węglowodanów w ciągu dnia w posiłkach, a przy okazji chcą też zwiększyć objętość swoich mięśni. Oznacza to, że grupą docelową dla tej odżywki są osoby szczupłe, które nie boją się lekkiego wzrostu tkanki tłuszczowej.

Trzeba pamiętać, że przy stosowaniu tej odżywki bardzo ważne jest zażywanie też dodatkowych witamin oraz minerałów. Bardzo przydatna może okazać się też kreatyna, czy też arginina.

Postaw na kreatynę i zwiększ swoją masę mięśniową

Kreatyna jest znana również ze swoich zdolności związanych z przyrostem masy mięśniowej. Przede wszystkim warto zaznaczyć, że zaleca się jej stosowanie również osobom, które intensywnie trenują i zależy im na zwiększeniu swojej wytrzymałości.

Obecnie istnieje bardzo wiele rodzajów kreatyny, które można zakupić w sklepach.
Przede wszystkim zaleca się jednak wybieranie następujących typów tej odżywki:

  • cytrynianu,
  • jabłczanu,
  • czy choćby monowodzianu.

Gdzie kupić odżywki na masę?

Tak naprawdę dziś istnieje bardzo duży wybór miejsce, gdzie można nabyć różnego typu odżywki wspomagające budowę masy mięśniowej. Jednak trzeba pamiętać, że na rynku dostępne są także produkty niskiej jakości, które mogą wywoływać negatywne efekty. Dlatego też nie zaleca się kupować odżywki na bazarach, podejrzanych stronach, czy od osób trzecich. Sklep z odżywkami, który warto wziąć pod uwagę, powinien wyróżniać się przede wszystkim dobrymi opiniami wcześniejszych klientów oraz oczywiście dużą ilością wysokiej jakości produktów od znanych i cenionych producentów.