Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Stand-up Show 2019 – The best of w Częstochowie

 

Wielkimi krokami zbliża się najzabawniejsze i najgłośniejsze tegoroczne wydarzenie w Częstochowie! Stand-up Show to doskonała rozrywka dla każdego  dorosłego widza. Musisz tam być i przeżyć te wspaniałe emocje związane z trasą Show. Wydarzenie odbyło się już w kilku polskich miastach i wreszcie zagości w Częstochowie! Salwy śmiechu, tony dobrego humoru i góra błyskotliwych żartów są gwarantowane!

Kto wystąpi?

Stand-up Show 2019 w Częstochowie to śmietanka polskiej sceny stand-upowej. Wystąpią najlepsi komicy w kraju, m.in.: Rafał Pacześ, Katarzyna Piasecka, Kacper Ruciński, Rafał Rutkowski i Łukasz „Lotek” Lodkowski. Taki skład jest gwarancją doskonałych żartów, ironii, sarkazmu i przede wszystkim dobrej zabawy. Nie wierzysz? Trasa zagościła już w kilku miastach Polski, a sale wypełnione były po brzegi. Wydarzenie odbędzie się 7 czerwca o godzinie 19:30, w Hali Sportowej. Nie może cię tam zabraknąć!

Gdzie kupić bilety?

Wydarzenie cieszy się ogromną popularnością, bilety można znaleźć na: https://biletyna.pl/stand-up. Cena wstępu rozpoczyna się od 80 zł i gwarantuje ponad 2 godziny mocnego, dobrego stand-upu. Jeśli jeszcze nie masz wejściówki – spiesz się, bo bilety rozchodzą się jak świeże bułeczki. Wystarczy jedno kliknięcie, by stać się posiadaczem najbardziej pożądanego towaru tego lata.

Nie wiesz czym jest stand-up?

Jeśli nigdy nie miałeś do czynienia ze stand-upem, to wiedz, że czas to zmienić! Głównym celem tej komediowej formy monologu jest rozbawienie publiczności. Dobra zabawa jest nieodłącznym elementem stand-upu, a cały urok występu opiera się na charyzmie wykonawcy. Tego rodzaju forma sceniczna jest bardzo wymagająca, bo cały występ opiera się na osobie komika. Nie ma tam dekoracji czy piosenek, które można spotkać w kabarecie. Tym bardziej warto zobaczyć jak rozbawiają najlepsi komicy w Polsce. Stand-up Show 2019 to największa trasa stand-upowa tego roku. Terminarz przewiduje wizytę w 17 miastach w Polsce, a wystąpi 18 artystów. Jeszcze się wahasz? Niepotrzebnie! Stand-up to doskonała rozrywka i możliwość relaksu. Czy jest coś lepszego na odreagowanie codziennych stresów niż porządna dawka śmiechu? Zabierz ze sobą męża, żonę, przyjaciółkę, albo mamę i bądź z nami 8 czerwca w Hali Sportowej! Uważaj, bo stand-up uzależnia od śmiechu i dobrej rozrywki.