Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Sprzęt w salonie fryzjerskim – funkcjonalny czy designerski?

Wnętrze salonu fryzjerskiego niejednokrotnie zachwyca wyszukanym stylem i zadziwiającą funkcjonalnością. Projektanci specjalistycznych mebli przeznaczonych do salonów piękności usiłują połączyć nowoczesny, elegancki styl z funkcjonalnością w taki sposób, aby meble i sprzęt fryzjerski nie tylko cieszyły oczy, lecz jednocześnie były praktyczne i użyteczne dla fryzjera. W serwisie internetowym https://activeshop.com.pl/fryzjerstwo-i-wyposazenie/meble-fryzjerskie/konsole-fryzjerskie.html znajdują Państwo niezwykle urozmaiconą ofertę profesjonalnych mebli, jak również najwyższej klasy sprzęt fryzjerski, akcesoria i dodatki oraz urządzenia renomowanych marek.

Myjnie dla wymagających klientów

Nowoczesne umywalnie fryzjerskie są przede wszystkim wygodne. Podczas mycia, nakładania odżywki czy balsamu oraz innych, bardziej specjalistycznych zabiegów na włosy niezbędne jest wykorzystanie profesjonalnych mebli i sprzętu. Są one przede wszystkim wygodne dla klientów i ułatwiają pracę fryzjerowi. Oznacza to, że klient nie męczy się trzymając głowę nienaturalnie odchyloną do tyłu podczas wykonywania podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Fotele połączone z myjnią mają stabilne i odpowiednio wyprofilowane siedzisko oraz regulację nachylenia misy, dzięki czemu klient przyjmuje komfortową pozycji podczas każdego zabiegu.
Oprócz fotela z myjnią w umywalni lub strefie do tego przeznaczonej znajdują się podręczne szafki wyposażone w odpowiednie półki, przegródki oraz szuflady przeznaczone na sprzęt i akcesoria fryzjerskie, a także ręczniki, peniuarki, czepki czy nakładki ochronne.

Podstawowe meble w salonie - fotel z konsolą fryzjerską

Po opuszczeniu umywalni klient kieruje się zazwyczaj na wyznaczony fotel fryzjerski. Najnowocześniejsze fotele fryzjerskie są nie tylko niezwykle komfortowe, wyposażone w podłokietniki i wygodne podnóżki, a ponadto zaprojektowane i wykonane w taki sposób, aby były ergonomiczne. Oznacza to wyjątkową wygodę i relaks dla każdego klienta, a jednocześnie stanowi znaczne udogodnienie dla fryzjera. Fotele fryzjerskie wyposażone w podnóżki dodatkowo poprawiają komfort siedzenia.

Lustro w salonie fryzjerskim – optymalny efekt końcowy

Jednym z głównych elementów konsoli fryzjerskiej jest duże, przejrzyste lustro, w którym klient może się przeglądać w trakcie kolejnych zabiegów, jak również podziwiać efekt finalny, czyli gotową fryzurę. Lustro powinno mieć odpowiednią wielkość i doskonale odwzorować rzeczywistość. Najlepiej jeśli zostało dodatkowo wyposażone w odpowiednie punkty świetlne, dzięki którym klient może dokładnie zobaczyć efekty koloryzacji czy rozświetlenia włosów. Równie ważną cechą lustra w salonie fryzjerskim jest łatwość czyszczenia jego tafli. Podobnie jak inne meble i elementy wystroju salonu, również lustro powinno tworzyć spójny i efektowny dodatek do całości. Dzięki takim udogodnieniom klient ma możliwość przyglądania się pracy fryzjera, zaś fryzjer może skorygować ewentualne niedociągnięcia, aby stworzyć perfekcyjną fryzurę.