Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Komu warto podarować powerbank z grawerem?

 

 

Znalezienie idealnego pomysłu na prezent, to dla wielu osób naprawdę trudne zadanie. Dlatego warto stawiać na rozwiązania, które łączą w sobie kreatywność z funkcjonalnością. Dzięki temu masz pewność, że upominek przez długi czas pozostanie z drugą osobą, a do tego stale będzie przypominać o danej okazji. Jednym z takich podarunków jest powerbank z grawerem. W końcu takie urządzenie jest bardzo przydatne. Ważne jest tylko to, abyś wiedział, komu warto dać taki prezent.

Komu podarować powerbank z grawerem?

Klientom

Zwróć uwagę na to, że powerbank z logo to doskonały sposób na promocję Twojej firmy. Właśnie dlatego możesz podarować ten sprzęt nie tylko najbliższym, ale również swoim klientom. Dzięki temu logo czy po prostu nazwa przedsiębiorstwa zostanie z nimi na dłużej. Poza tym przypomną sobie o Tobie zawsze wtedy, gdy zacznie spadać poziom energii baterii. Dlatego powerbank ze sklepu giftyonline.pl to sprytne rozwiązanie. W końcu stanowi dość dyskretną, a za to bardzo skuteczną reklamę. Oprócz tego taki sprzęt na pewno spodoba się Twoim klientom.

Pracownikom

Prezenty okazjonalne, świąteczne upominki lub sposób na zmotywowanie pracowników – w każdej z tych sytuacji możesz podarować ten funkcjonalny prezent, czyli powerbank z wygrawerowanym napisem bądź z logo firmy. Wówczas skutecznie uhonorujesz daną osobę. Dodatkowo takie upominki zwiększają przywiązanie pracowników do przedsiębiorstwa, ale też pokażesz im, jak ogromne znaczenie mają dla firmy. Docenisz również ich pracę i zmotywujesz do stawiania sobie kolejnych celów. Jednocześnie taki personalizowany powerbank stanie się dobrą reklamą, ponieważ pracownicy przy każdym użyciu czy wyjęciu np. z torebki nieświadomie będą prezentowali nazwę lub logo firmy. Wtedy jeszcze więcej osób usłyszy o Tobie.

Dlaczego warto podarować powerbank z logo?

Funkcjonalne urządzenie

W obecnych czasach urządzenia typu smartfon, tablet czy słuchawki bezprzewodowe to codzienność. Po prostu bardzo wiele osób z nich korzysta, a powerbank sprawi, że każdy obdarowany będzie mógł cieszyć się odpowiednim poziomem baterii, dzięki czemu nie musi przejmować się żadnymi ograniczeniami lub problemami, gdy chce zadzwonić do kogoś. Właśnie z tego powodu powerbank to dobry pomysł na prezent. Wiele osób chętnie wybiera takie urządzenie ze względu na jego funkcjonalność. Oprócz tego powerbank jest dość uniwersalny, więc sprawdzi się, jako podarek dla różnych osób – tych, które doskonale znasz, jak i tych neutralnych np. klientów.

Ciekawe kształty i kolory

Powerbanki mogą mieć naprawdę różne kształty i kolory, dzięki temu z łatwością dopasują się do identyfikacji wizualnej firmy, a do tego wyróżnią się na tle innych urządzeń. Ważne jest tylko to, abyś wybrał model, odznaczający się wysoką jakością. Poza tym ciekawym rozwiązaniem są poręczne i nieco podłużne warianty. W końcu można je schować do kieszeni, torebki czy nerki. Dzięki temu niski poziom baterii nigdy nie będzie groził obdarowanej przez Ciebie osobie.

Skuteczna reklama

Bez wątpienia jedną z najważniejszych zalet powerbanku z logo lub z okolicznościowym napisem, jest skuteczność jako reklama. Po prostu podczas użytkowania, pakowania czy ładowania każdy zwróci uwagę na symbol graficzny bądź nazwę firmy. Tym bardziej jeśli logo znajdzie się z dwóch stron powerbanku.