Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

OC dla młodego kierowcy – na co zwrócić uwagę?

OC dla młodego kierowcy – na co zwrócić uwagę?

 

Dopiero co uzyskałeś prawo jazdy i przymierzasz się do zakupu nowego samochodu? 

Wcześniej zorientuj się, ile zapłacisz za obowiązkowe ubezpieczenie komunikacyjne. 
Sprawdź, gdzie możesz liczyć na najniższą składkę.

Ubezpieczenie OC wykupywane przez młodych kierowców może być nawet kilkakrotnie droższe w porównaniu z polisą dedykowaną doświadczonej osobie. Dlatego koniecznością jest porównanie dostępnych ofert, np. w internetowej porównywarce ubezpieczeń, aby wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie.

Dlaczego OC młodych kierowców jest drogie?

Wysokie ceny obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego dla młodych kierowców podyktowane są zwiększonym ryzykiem ubezpieczeniowym. Statystyki prowadzone zarówno przez policję, jak i ubezpieczycieli jednoznacznie wskazują na zwiększoną liczbę zdarzeń drogowych powodowanych przez młodych kierowców. Winę za to ponosi nie tylko brak doświadczenia, ale również brawura oraz brak umiejętności przewidywania różnych sytuacji i szybkiego reagowania w chwili zagrożenia.

Towarzystwa ubezpieczeniowe, poprzez podwyższanie cen, muszą zrekompensować sobie ewentualną wypłatę wysokich odszkodowań w ramach polisy OC.

Jak wybrać dobre ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy?

Wybór przypadkowego ubezpieczenia OC może Cię wiele kosztować. Dlatego warto poświęcić czas na porównanie dostępnych ofert, co pozwoli zaoszczędzić nawet kilkaset złotych.

· Cena

To podstawowe kryterium, na które warto zwrócić uwagę. Nie ma sensu przepłacać za OC, ponieważ zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne są jednakowe u każdego ubezpieczyciela – niezależnie od wysokości składki.

· Wyłączenia odpowiedzialności

Wewnętrzne warunki mogą różnić się w towarzystwach ubezpieczeniowych. Sprawdź więc, jakie są wyłączenia odpowiedzialności. Chodzi o sytuacje, w których ubezpieczyciel ma prawo odmówić wypłaty odszkodowania osobie pokrzywdzonej.

· Zasady przyznawania zniżek

Każde 12 miesięcy bezszkodowej jazdy oznacza zniżkę – zgodnie z tabelą Bonus Malus. Jako że każdy ubezpieczyciel we własnym zakresie ustala taką tabelę, różny może być system przyznawania rabatów. Porównaj więc możliwości i wybierz tę firmę, która proponuje korzystne zniżki.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat taniego OC dla młodych kierowców? 

Zajrzyj na https://ubezpieczamy-auto.pl/oc-dla-mlodych-kierowcow-jak-oszczedzic/, by poznać wiele praktycznych wskazówek. Wykorzystaj je, by za obowiązkowe ubezpieczenie zapłacić dużo mniej.