Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Orły Stomatologii: Dlaczego regularne wizyty u stomatologa są tak ważne.

Polskie społeczeństwo wciąż dorasta do profilaktycznych badań zdrowotnych. Nadal panuje bowiem przekonanie, że skoro nic nas nie boli, to znaczy, że jesteśmy zupełnie zdrowi. A skoro tak, to odwiedzanie lekarza w Lublinie czy stomatologa jest tylko stratą naszego czasu i pieniędzy. Drugim problemem w tej sytuacji zdaje się być nieufność do osób, które będą sprawdzać stan naszego zdrowia. Jak nie trafić na naciągaczy i dlaczego wizyty kontrolne u stomatologa są tak istotne? 

 

 

Jama ustna wpływa na organizm

Zdrowie jamy ustnej jest niezwykle istotne dla prawidłowego funkcjonowania całego organizmu. Stany zapalane oraz infekcje bakteryjne, które się w niej tworzą bardzo łatwo przenoszą się na inne jego części. Wówczas stan, który jest obecny w jamie ustnej rozchodzi się dalej i przestaje byś problemem tylko tej części ciała. Możemy przez to doświadczać problemów z drogami oddechowymi, całym układem krwionośnym (co zwiększa ryzyko wystąpienia chorób wieńcowych: zawałów mięśnia sercowego czy udaru mózgu), a nawet przyspieszyć występowanie w naszym organizmie cukrzycy. Wszystko to od, jak by się wydawało, banalnej infekcji w jamie ustnej.

Podstępne choroby zębów

Co gorsza, problemy w jamie ustnej rzadko dają o sobie znać. Nie czujemy bólu w związku z infekcją bakteryjną, a nawet próchnicę w niektórych częściach uzębienia bardzo trudno jest dostrzec. W związku z tym, choroby mogą się rozwijać miesiącami, a my nawet nie będziemy tego świadomi! Taki stan w prostej linii prowadzi do poważnych konsekwencji zdrowotnych i bardzo kosztownego leczenia zębów. Choroby zauważone w początkowych stadiach, zazwyczaj leczymy szybciej, więc i koszty są mniejsze. Stąd kontrolne wizyty u stomatologa z Bydgoszczy czy Lublina są niezbędne dla natychmiastowego wykrywania pierwszych ognisk zapalnych czy nieprawidłowości w jamie ustnej.

Orły Stomatologii – wybierz najlepszych

Jednak, aby systematyczne wizyty u stomatologa miały sens, musimy wiedzieć, ze trafiliśmy na osobę kompetentną, dla której nadrzędne jest nasze zdrowie, a nie zasoby naszych portfeli. Wbrew pozorom, wcale nie jest łatwo trafić na takich specjalistów, ale nie załamujmy się – na to też są sposoby. W plebiscycie Orły Stomatologii, co roku, wybierani są najlepsi stomatolodzy w każdym mieście Polski. Decydujący głos mają tu pacjenci, więc ocena zawiera również cechy takie jak: życzliwość pracowników, uczciwość, rzetelność i profesjonalizm. Znalezienie się na liście najlepszych Orłów Stomatologii nie jest proste. Gabinet stomatologiczny musi otrzymać przynajmniej 80% pozytywnych ocen, by jego dane zostały umieszczone w rankingu. Stomatolodzy z Rzeszowa, Warszawy czy Krakowa, których spotkasz na listach plebiscytu Orły Stomatologii to profesjonaliści z naprawdę wysokiej półki!