M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Ubezpieczenie OC z datą wsteczną – czy jest to możliwe?

Ubezpieczenie OC jest polisą obowiązkową, a za przerwanie ciągłości ochrony grozi wysoka kara finansowa. Czasami jednak wystarczy chwila nieuwagi, aby przeoczyć konieczność przedłużenia polisy na kolejne 12 miesięcy. Nasuwa się więc pytanie: czy istnieje możliwość wykupienia OC z datą wsteczną? Sprawdzamy.

OC jest polisą obowiązkową, ponieważ – w ramach podpisanej umowy – towarzystwo ubezpieczeniowe przejmuje na siebie finansową odpowiedzialność w razie szkody i wypłaca świadczenie osobie pokrzywdzonej. Dzięki temu sprawca zdarzenia nie musi ponosić żadnego wydatku. Warunek jest tylko jeden: polisa musi być ważna. Przerwanie ciągłości choćby na jeden dzień może skutkować nałożeniem kary przez Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny.

Nigdzie nie wykupisz polisy z datą wsteczną

Nie ma takiej możliwości, aby podpisać umowę ubezpieczeniową z datą wsteczną – nawet, gdyby chodziło tylko o jeden dzień. Powód jest oczywisty – rodziłoby to sporo nadużyć kierowców, którzy wykupywaliby ubezpieczenia wyłącznie wtedy, gdy spowodują kolizję. To z kolei naraziłoby towarzystwa ubezpieczeniowe na poważne straty finansowe.

Brak OC nie zawsze oznacza przerwanie ochrony

Dobra wiadomość dla kierowców jest taka: nie zawsze niepodpisanie umowy będzie skutkowało przerwaniem ciągłości ubezpieczeniowej. Dotyczy to jednak wyłącznie tych osób, które wykupują kolejną już polisę. W takim przypadku – zgodnie z obowiązującymi przepisami – dochodzi do automatycznego przedłużenia ubezpieczenia.

W gorszej sytuacji są kierowcy ubezpieczający pojazd pierwszy raz. W tym przypadku nieopłacenie składki jest jednoznacznie z brakiem ochrony. W razie spowodowania zdarzenia drogowego, to sprawca zobowiązany będzie do wypłaty odszkodowania osobie pokrzywdzonej.

Kup najtańsze OC, aby uniknąć kary finansowej

Jako że polisa OC z datą wsteczną nie istnieje, warto pamiętać o wykupieniu choćby najtańszego ubezpieczenia komunikacyjnego. Wysokość składki nie wpływa bowiem na zakres ochrony oraz sumy gwarancyjne wypłacane przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

Jeśli więc chcesz zaoszczędzić na OC i uniknąć tym samym kar za brak polisy, skorzystaj z kalkulatora internetowego. To narzędzie, które pozwala na szybkie oszacowanie składki i wygodne wykupienie ubezpieczenia bez konieczności wychodzenia z domu.

 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta