M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Walczmy razem dla kultury i trzymajmy bilet!

Daj żyć kulturze i nie oddawaj biletu na koncert, spektakl czy kabaret. Wesprzyj swojego ulubionego artystę i poznaj ludzi, którzy organizują dla Ciebie wydarzenie.

Adria Art, bydgoska firma organizująca wydarzenia w całej Polsce od marca tego roku przeniosła na nowe terminy blisko 300 imprez, a 266 odwołała. W tym w Łodzi, Katowicach, Szczecinie, Krakowie czy Koszalinie.

Dzisiaj, po kolejnych obostrzeniach, kultura może być otwarta, ale tylko w 25 proc. To jedna czwarta miejsc na widowni. Czym to skutkuje?

- Na co dzień wynajmuje salę, w których odbywają się nasze wydarzenia. Obecnie, niestety tylko je przenoszę, gdyż 25 proc. wypełnienia danego obiektu nie jest w stanie pokryć nawet części naszych kosztów – tłumaczy Arek, pracownik Adria Art, w specjalnie przygotowanym filmiku, pokazującym pracę organizatorów.

Walczymy o kulturę

Od czasu trwania COVID-19 kultura przeżyła trzęsienie ziemi. Aktorzy, muzycy, reżyserzy, a także osoby, które zajmują się organizowaniem spektakli, koncertów i kabaretów od środka zostali pozbawieni stałych dochodów.

- Wirus po raz kolejny pokazuje środkowy palec. Zatrzymuje to, co kochamy, i nie pozwala nam tworzyć dla Was. Codziennie mówimy mu „stop”. Pragniemy wzruszeń i powrotu do normalności. Ale, niestety, na to potrzeba czasu – wyjaśnia Adria Art w swoim komunikacie na Facebooku.

Firma podkreśla, że dzięki jednej decyzji – o zachowaniu biletu – są w stanie przetrwać ten bezczynny okres i spotkać się ze swoimi widzami w nowym terminie.

- Walczymy każdego dnia, bo wy wejście dla nas ważni. Walczymy dla kultury – tłumaczy Ania zajmująca się w Adria Art sprzedażą.

Najważniejsi są widzowie

Sytuacja w Polsce dotycząca koronawirusa zmienia się z dnia na dzień. Jeszcze chwilę temu wydarzenia kulturalne mogły odbywać się w 50 proc. zapełnienia sali, a widzowie siedzieli od siebie w odpowiednich odległościach.

Na każdej sali pojawiały się oświadczenia o stanie zdrowia, nie zabrakło dezynfekcji rąk oraz maseczek zakrywających usta i nos.

- Wiemy, że najważniejsi jesteście Wy, widzowie – i zdrowie Wasze, rodzin, bliskich. Jednak wierzymy, że ważna jest też kultura. Chcemy móc ją tworzyć także po pandemii. Jeśli jesteście w stanie nam pomóc w tym okrutnym czasie dla nas wszystkich – prosimy, zróbcie to. My odwdzięczymy się niezapomnianymi przeżyciami na scenie – dodaje Adria Art.

Decyzje o danych imprezach – odwołanych, przeniesionych, oraz tych które się odbędą pojawią się na stronie www.adria-art.pl po cotygodniowej aktualizacji ze strony rządu. Osoby, które zakupiły bilety otrzymają wiadomość na skrzynkę e-mail.

 
 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta