Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Beata Dysiewicz – stylistka z Częstochowy wyznacza trendy podczas światowych pokazów fryzjersko-artystycznych

W dniach 18-20 listopada, w pięknych wnętrzach Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku odbyła się już II edycja pełnego atrakcji i inspiracji weekendu dla właścicieli salonów fryzjerskich i profesjonalnych stylistów.

Kongres JBS #iamstylist2 to największe wydarzenie dla branży fryzjerskiej organizowane przez dystrybutora marki Goldwell.

Wśród najwyżej cenionych stylistów w świecie udział w kongresie uświetniła fryzjerska grupa artystyczna z Polski: Visionaries Artistc Team.

Są to polscy, kreatywi fryzjerzy o wysokich aspiracjach artystycznych.

W skład tego znanego w świecie teamu wchodzą: Beata Dysiewicz z Częstochowy, właścicielka Hair Atelier & Academy - BEATY DYSIEWICZ, Maria Korzeniowska, Piotr Bruniecki, Sławek Workert.

Visionaries Artistc Team podaczas tego wielkiego wydarzenia w świecie fryzjerstwa przedstawiło WIELKIE SHOW!

 Czwórka stylistów wystąpiła ze swoim najnowszym artystycznym projektem, przygotowanym specjalnie dla GOLDWELL POLSKA.

Gratulujemy i życzymy kolejnych, tak spektakularnych sukcesów.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z pokazu: http://czest.info/Beata-Dysiewicz-Visionaries-Artistc-Team
 

 
 
 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta