Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Jak tworzyć niezapomniane stylizacje?

 

Ubieranie się to podstawowa czynność, którą wykonujemy każdego dnia. Jednak z reguły wybieramy zwyczajne ubrania, dzięki którym możemy wtopić się w tłum. Wiele osób nie ma odwagi, aby coś zmienić, a marzy o tym, żeby się odrobinę wyróżniać. Jednak mimo wszystko chcieliby to robić ze smakiem i nie wyglądać jak przebieraniec. Na szczęście jest kilka sposobów na to, aby tworzyć nietypowe stylizacje, które idealnie nadają się na co dzień. Wystarczy tylko zastosować się do kilku zasad.

 

Nie bój się kolorów!

Wiele osób rezygnuje z kolorowych ubrań, ponieważ obawia się, że będzie wyglądać śmiesznie i dziecinnie. Z tego powodu polskie ulice są szaro-bure, szczególnie jesienią. Dlatego warto zmienić podejście, a w prowadzimy trochę pozytywnych barw do naszego życia. Dzięki temu nasze stylizacje nie będą zbyt odważne, a na pewno sprawią, że będziemy wyglądać inaczej niż reszta osób na ulicach.

Kolory możemy wykorzystać na kilka sposobów. Wszystko zależy od naszej odwagi! Jeżeli chcemy wprowadzić trochę koloru, ale nie chcemy za bardzo rzucać się w oczy, to możemy zdecydować się na pastelowe barwy lub odważne dodatki. Osoby nieco bardziej odważne mogą wyróżnić się jednym kolorowym elementem stroju. Natomiast Ci, którzy lubią szaleć, mają ogromne pole do popisu. W końcu odważne kolory można łączyć ze sobą, a to pomaga nam stworzyć niebanalne stylizacje. Jednak musimy pamiętać, żeby w takich przypadkach wybierać wysokiej jakości materiały. Tylko wtedy nasza stylizacja nie będzie wyglądać kiczowato.

Postaw na personalizowane motywy

Najłatwiejszym sposobem na stworzenie niepowtarzalnej stylizacji jest personalizacja. Dawniej mogli sobie na nią pozwolić jedynie najbogatsi. Obecnie sprawa jest o wiele łatwiejsza bowiem coraz więcej firm otwiera przed nami takie możliwości. Na stronie tshirt-gallery.pl możemy sami zaprojektować własną koszulkę. Dzięki temu bardzo prosty sposób pobawić się w projektanta. Wybieramy odpowiedni kolor i motyw, a nawet rodzaj koszulki lub bluzy. Takie rozwiązanie pomoże nam stworzyć element garderoby, którego nie będzie miał nikt inny na ulicy. Możemy go zestawić ze zwykłymi ubraniami, a nadal będziemy wyglądać oryginalnie.

Nie pożądaj ślepo za modą

Podstawowym błędem, który popełniają osoby chcące się wyróżniać na ulicy jest podążanie ślepo za modą. Wszystko dlatego, iż chcą tworzyć ciekawe i odważne stylizacje. Niestety na ten sam pomysł może wpaść wiele innych osób, przez co będziemy się wtapiać w tłum. Dlatego warto eksperymentować samemu i tworzyć własne kompozycje. To sprawi, że będziemy wyglądać oryginalnie, a nie jak kolejny manekin z wystawy. Oczywiście nadal możemy być modni - wystarczy tylko, że z najnowszych trendów będziemy wybierać poszczególne elementy, a następnie zestawimy je w nietypowy sposób. Martwisz się, że Twoje pomysły będą nietrafione? Możesz najpierw prezentować się w swoich stylizacjach rodzinie i znajomym, a zobaczysz jak ludzie mogą reagować. Zobaczysz, że to niezła zabawa, w której zaczniesz osiągać coraz lepsze efekty.