Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

4bella drogeria internetowa

Sklep internetowy - drogeria 4bella.pl

4bella.pl to drogeria internetowa online w której można nabyć znakomite produkty z dostawą wysyłkową prosto do Ciebie. Wysyłka odbywa się poprzez sieć paczkomatów lub kurierem.

W naszym asortymencie znajdują się znane marki produktów kosmetycznych dla każdego i na każdą kieszeń. Posiadamy bardzo bogatą ofertę, a w niej m.in. super kosmetyki, pełna gama zapachów, akcesoria kosmetyczne, produkty do stylizacji i higieny stóp oraz dłoni, chemia dla domu, środki do demakijażu, produkty do higieny intymnej, higiena jamy ustnej, kremy, środki do kąpieli, kosmetyki do pielęgnacji dzieci, środki do opalania, środki do stylizacji, świece ozdobne, wspaniałae zapachy, zestawy prezentowe i drobna galanteria. Cały czas pracujemy nad rozszerzeniem bazy towarowej. Informacje na temat nowości, aktualnych promocji i aktywnych kodów rabatowych znajdziesz bezpośrednio na stronach sklepu, na Facebooku i Instagramie.

 

Produkty w sklepie znajdują się w następującyh kategoriach:

 

Zapraszamy do zakupów w Drogerii Internetowej 4bella.pl