Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

4 cechy pościeli, która zadba o zdrowy sen

 

Marzysz o tym, aby porządnie się wyspać? Zatem musisz zadbać o prawidłową higienę snu. Dzięki temu kolejnego dnia będziesz wypoczęty, zrelaksowany, a przy tym naprawdę skoncentrowany. Zastanawiasz się, jak osiągnąć ten efekt? Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniej pościeli, bo to właśnie ona zapewnia Ci ogromny komfort i ułatwia zaśnięcie!
Jak wybrać odpowiednią pościel? 


Zwróć uwagę na rozmiar

Za mała bądź za duża poszwa może skutecznie pozbawić Cię całej przyjemności, jaką daje sen. Właśnie z tego powodu tak ważne jest to, abyś wybrał pościel 160x200 (takie modele można znaleźć na https://cotton24.pl/product-category/posciel/posciel-160x200/) czy inną – postaw na opcję dopasowaną do Twojej kołdry i poduszek. W ten sposób na stałe zapomnisz o przesuwaniu się poszwy czy poszewek. Po prostu skupisz się na spokojnym oraz zdrowym śnie.

Zauważ, że odpowiednie rozmiar poszwy wpływa pozytywnie nie tylko na jakość Twojego snu, ale również na doznania estetyczne. W końcu sypialnia, a szczególnie łóżko będzie jeszcze lepiej wyglądać wtedy, gdy pościel 160x200 bądź w innym rozmiarze zakryje całą przestrzeń. W ten sposób nawet krótkie spojrzenie na łóżko przywoła uśmiech na Twojej twarzy, co pozwoli Ci się zrelaksować. 


Wybierz przyjemny w dotyku materiał

Miękki i przyjemny w dotyku materiał zapewni Ci ogromną przyjemność ze snu. W końcu tkanina delikatnie otulająca ciało to na pewno jest Twoje marzenia. Właśnie dlatego jedną z zasad zdrowego snu jest właśnie odpowiednim materiał. Przy jego pomocy poczujesz się zrelaksowany, zapomnisz o stresie czy o codziennych problemach. Jednocześnie zwiększy się Twoje poczucie bezpieczeństwa, a nawet wzrośnie poziom endorfin. Po prostu nawet tak niewielkie rzeczy, jak milutka tkanina mogą wpłynąć pozytywnie na Twoje zdrowie, a przy tym pozwolą Ci odpocząć po całym dniu pracy bądź nauki. 


Zadbaj o dobry styl

Czy wiesz, że możliwości regeneracji organizmu są znacznie większe w pomieszczeniach, które zachwycają Cię swoim wyglądem? Właśnie z tego powodu tak ważne jest to, abyś zadbał nie tylko o ciekawą aranżację, ale również o interesujący design pościeli. Po prostu wybieraj modele dopasowane do stylu danego pomieszczenia. Możesz też sugerować się psychologią kolorów, które jeszcze bardziej pogłębiają to wrażenie. Dla przykładu niebieski nieco Cię uspokoi, zieleń ukoi Twoje nerwy, a czerwień sprawi, że sypialnia wyda się bardziej kobieca i romantyczna. To wszystko wpływa też na jakość Twojego snu, a przede wszystkim na samopoczucie, emocje, jakie odczuwasz oraz na Twoje zdrowie. 


Postaw na przewiewną tkaninę

Dla zdrowego i produktywnego snu bardzo ważna jest jakość materiału, z jakiego wykonana jest pościel. W tym przypadku najlepiej sprawdzają się różne rodzaje bawełny, mikrowłókno, a także przyjemny w dotyku plusz. To wszystko sprawia, że Twoje ciało może swobodnie oddychać, co dodatkowo zwiększa jakość snu. Jednocześnie masz pewność, iż zimą pościel zapewni Ci mnóstwo ciepła, a latem sprawi, że nie będziesz się pocić. Wtedy nawet w trakcie upalnej nocy zadbasz o komfortowy, a przede wszystkim o zdrowy sen.