M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

SERCA NA ODWYKU w Filharmonii Częstochowskiej

 

„Serca na odwyku”

– spektakl o miłości, która nie zna wieku 

 

 

Dzięki uprzejmości producenta Agencji Artystycznej Certus z Częstochowy w miniony weekend uczestniczyliśmy w ogólnopolskiej premierze spektaklu „Serca na odwyku”, a po spektaklu w bankiecie z udziałem aktorów i gości. 

 
 
W "Sercach na odwyku"występują czołowi polscy aktorzt znani szerokiej publiczności z teatrów, filmów i seriali: Hanna Śleszyńska, Katarzyna Żak, Cezary Żak i Michał Piela.

Polską adaptację sztuki rodem z Brodwayu wyreżyserował sam Cezary Żak.

W komedii SERCA NA ODWYKU bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod, a powikłane relacje damsko-męskie zaobfitują w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi.

Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych, przez cały czas trwania spektaklu zapewniają rozrywkę na najwyższym poziomie.

SERCA NA ODWYKU - to  komedia, która  rozbawiła publiczność do łez.

Polecamy.

www.Czest.Info 22.05.2018

 
 

 
 
 
 
 
 
19 MAJA 2018r. 
 
 
- godz. 16:30 i 19:30
 
Filharmonia Częstochowska
 

SERCA NA ODWYKU - to broadwayowski hit komediowy, napisany przez autora scenariusza niezapomnianego filmu Tootsie z Dustinem Hofmanem.

SERCA NA ODWYKU - to komedia, w której bohaterowie w przezabawny sposób udowadniają, że na miłość nigdy nie jest za późno, że zawsze warto dać życiu szansę na szczęście! Wystarczy pokonać stereotypy lub spróbować niekonwencjonalnych metod...

SERCA NA ODWYKU - to komedia, która poruszając powikłane relacje damsko-męskie, obfituje w niebywale śmieszne sytuacje i dialogi. Aktorzy tego spektaklu to genialni artyści komediowi, grający w wielu hitach teatralnych i filmowych.

SERCA NA ODWYKU - to gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie i komedia, która bawi widza do łez!

Premiera ogólnopolska! 
 
- bankiet po premierze z aktorami spektaklu i zaproszonymi gwiazdami! 

Występują: Cezary Żak, Katarzyna Żak, Hanna Śleszyńska, Michał Piela
***

Bilety w cenie od 40 do 100zł (spektakl przedpremierowy) oraz od 50 do 140zł (premiera ogólnopolska) do nabycia:

  • w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4, 
  • pod numerami telefonów: 501 178 349 i 34 360 60 67 
  • w kasie Filharmonii
  •  na portalu KupBilecik.pl

BILETY ON LINE - KUPBILECIK.PL

 
 
 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta