Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

58 POPIS Uczniów Społecznej Szkoły Baletowej i Społecznego Ogniska Baletowego w Częstochowie

W niedzielę, 11 czerwca Społeczna Szkoła Baletowa oraz Społeczne Ognisko Baletowe w Częstochowie, na dużej scenie Filharmonii Częstochowskiej przedstawiło swój 58 POPIS. 

Uczniów przygotowali profesjonalni choreografowie i pedagodzy: dyr Urszula Brylewska, Małgorzata Fertacz, Ilona Pułkownik, Aneta Wojtyra i Michał Zubkov.
Dla niektórych maluchów były to pierwsze kroki na scenie, pierwsze spotkanie z tak dużą publicznością, a dla części młodzieży kolejny, już długo wyczekiwany występ. 
 
Pierwszą częścią popisu były tańce narodowe: polonezy, mazury, oberki, kujawiaki i krakowiaki do muzyki wybitnych  kompozytorów, m.in. Chopina, Lutosławskiego, Bacewicz, Konowalskiego, Różyckiego, czy Weinberga. 
Bogate stroje i wspaniałe choreografie podkreśliły piękno polskiego folkloru. Niespodzianką był taniec współczesny w wykonaniu klasy VII Szkoły Baletowej w choreografii  pedagoga Michała Zubkova oraz taniec hiszpański w choreografii dyrektor szkoły, wieloletniej tancerki Urszuli Brylewskiej, w wykonaniu dorosłej grupy pań -  mam młodych tancerzy. 
Druga część tegorocznego popisu przeniosła widzów w świat magii i fantazji, gdzie dobro zawsze wygrywa, gdzie najważniejsza jest miłość, radość... 
,,Alicja w Krainie Czarów" to bajka która uczy i bawi jednocześnie. Młodzież doskonale odegrała swoje postaci i w przepiękny sposób wyraziła na scenie swoje emocje.
 
Jeszcze przed wakacjami młodzież zaprezentuje się w niedzielę 18 czerwca, podczas plenerowego Festynu w Parafii Zesłania Ducha Świętego w Częstochowie. 

Wszystkich serdecznie zapraszamy.

 

Fot.: Dorota Gęsiarz

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta