Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Przygotuj swoją szafę na tegoroczny sezon wiosenny

Nowy rok to nie tylko okres zmian i stawianych sobie postanowień, ale także nowych, niespotykanych dotąd możliwości. Po wymagającym i zaskakującym 2020 przyszedł długo oczekiwany 2021 rok, co wiąże się z dużym optymizmem oraz licznymi nadziejami. 

Nie omija to również świata mody, w którym już od dłuższego czasu królują dresowe spodnie oraz wygodne bluzy. Jednak ten stan długo się nie utrzyma, ponieważ wiosna zbliża się coraz większymi krokami. Wystarczy rzucić okiem na trendy, które będą w jej trakcie obowiązywać. Czekają na nas innowacyjne rozwiązania, niestandardowe kolory, a przede wszystkim okazje na eksperymentowanie z własnym stylem. Po tak długim czasie będziemy mogli znów cieszyć się modą w jej najlepszym wydaniu.
 Na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupów na zbliżający się sezon jesienny?
 

W zwiększonej formie

Patrząc na sylwetki prezentowane na wybiegach najlepszych projektantów mody, można wyraźnie dostrzec powiększone modele niemal każdego ubrania. Dzięki temu będziemy mogli bawić się proporcjami i łączyć nie tylko za duże elementy z tymi całkowicie dopasowanymi, ale także oversize z oversizem. Trend ten można zaobserwować przede wszystkim na damskich marynarkach, które wyglądają tak, jakby były zabrane z męskiej szafy. Charakteryzują je szerokie ramiona, które uzyskuje się poprzez zastosowanie poduszek, a także dwa rzędy guzików. Powiększenie nie ominie spodni, ponieważ już całkowicie porzucamy obcisłe jeansy. Nie tylko wiosną, ale w całym 2021 roku będziemy stawiać na szerokie nogawki, spod których ledwo co wystają czubki butów. Pojawią się one nie tylko w eleganckiej, garniturowej odsłonie, ale także w wersji z dzianiny, która sprawdzi się idealnie podczas pracy w domu.

Królestwo kwiatów i kolorów

Każdy miłośnik mody chociaż raz w swoim życiu oglądał film „Diabeł ubiera się u Prady”. To właśnie stamtąd pochodzi kultowy już tekst „Kwiaty? Na wiosnę? Przełomowe!” i nie sposób nie odnieść wrażenia, że właśnie tak na wiosenne kolekcje zareagowałaby Miranda Priestley, gdyby byłaby realną osobą. Motyw kwiatowy przewija się niemal co roku w tym okresie, jednak za każdym razem spotyka się z niegasnącym entuzjazmem. Warto więc postawić na dobrej jakości sukienkę w kwiaty, która będzie podstawą garderoby o tej porze roku. A co z kolorami? Spośród nich należy wyróżnić pastele, które pojawiły się już w kolekcjach jesienno-zimowych. Jeżeli posiadasz już element odzieży w takim odcieniu, możesz spokojnie nosić go dalej. Jeśli natomiast wciąż szukasz pastelu idealnego dla ciebie, zwróć szczególną uwagę na baby pink. Tej wiosny nie zapominajmy również o metalicznych materiałach, a przede wszystkim o mieniącym się srebrze. Pojawi się ono zarówno na damskich marynarkach, jak i bieliźnianych sukienkach.

Niestandardowe rozwiązania

Nadchodzącej wiosny pokażemy nieco więcej ciała niż dotychczas. Wszystko ze względu na dwa bardzo wyraźne trendy, którym należy się przyjrzeć. Pierwszym z nich są dziury w ubraniach i chociaż brzmi to nieco zaskakująco, to efekt jest naprawdę nieoczywisty i ciekawy. Rozcięcia są umieszczane w bardzo przemyślany sposób, dzięki czemu nie tylko eksponują skórę, ale przede wszystkim podkreślają sylwetkę. Znajdziemy je na plecach, a także wzdłuż talii oraz po bokach brzucha. Drugim modnym rozwiązaniem jest zastąpienie koszulek stanikami. Coraz częściej można znaleźć całe komplety, które składają się właśnie tego typu topów, damskich marynarek oraz spodni. Stawiając na zestawy, zachowana jest odpowiednia równowaga, dzięki czemu strój jest idealnym rozwiązaniem na co dzień.