Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Wymarzony prezent dla chłopaka - zaskocz go pozytywnie!

Pomysłów na prezent jest dużo – książka, gry, elegancki breloczek, gadżety do auta –wszystko zależy dla kogo jest to podarek i jaką kwotę można na niego przeznaczyć. Warto jednak pomyśleć nad czymś wyjątkowym, co zaskoczy, sprawi radość i pozostanie w pamięci na długi czas. Jeśli chcesz komuś okazać miłość, sympatię i dać mu odczuć, że jest kimś ważnym dla Ciebie, spróbuj wybrać coś unikalnego.Chyba najwięcej trudności mają kobiety, chcące obdarować swojego mężczyznę czymś oryginalnym. Nie każdy ucieszy się z kolejnej książki , płyty CD czy T-shirta, dlatego warto trochę poeksperymentować, aby była to rzeczywiście niezapomniana chwila, a prezent robiący ogromne wrażenie.


Co więc kupić młodemu mężczyźnie?

Jeśli lubi spędzać czas aktywnie, nie powinnaś mieć żadnego problemu z wyborem. Bardzo ciekawym pomysłem może być wspinaczka. To taki prezent z wyzwaniem, dla każdego kto jest bardziej fizycznie aktywny i szuka dawki zdrowej adrenaliny. Godzinna lekcja z instruktorem na profesjonalnej ściance może zaowocować rozbudzeniem pasji do tej formy aktywności.

A może coś bardziej ekstremalnego? Jeśli Twój mężczyzna lubi typowo męskie sporty, prezent w postaci jazdy od road powinien spełnić w stu procentach jego oczekiwania. Szalona podróż terenowym autem z instruktorem u boku służącym radą i pomocą to nie lada gratka dla fana motoryzacji. W cenie jest także szkolenie, obejmujące technikę prowadzenia auta i informacje na temat jego budowy. Taką ekstremalną jazdę możesz zamówić m.in. na jednej ze stron oferujących tego typu prezenty, np. takiej https://prezentmarzen.com/, bez wychodzenia z domu.

Kolejny prezent to również atrakcja dla odważnych. Lot szybowcem, 5.lub 10.minutowy, z możliwością zwielokrotnienia lotów i wykonania ich bezpośrednio jedne po drugim. Dla każdego kto lubi nowe wyzwania i powietrzne atrakcje, będzie to niezapomniane kilka minut w życiu.

Jeśli Twój wybranek nie lubi mocnych wyzwań, podaruj mu zupełnie coś innego. Może to być np. próbowanie whisky, złotego trunku, który należy odpowiednio degustować. Przy okazji można zgłębić wiedzę na temat historii whisky, metod produkcji i innych informacji z nią związanych.

Dla złotej rączki ciekawą rozrywką będą np. warsztaty stolarskie. To mocno absorbujące kilkugodzinne zajęcia teoretyczno-praktyczne, podczas których kursant uczy się obróbki drewna przy w pełni wyposażonym stanowisku. Bogata część teoretyczna zawiera pakiet niezbędnych informacji na temat stolarki - techniki pracy z drewnem, rodzajów drewna itd. To wyjątkowy prezent dla każdego majsterkowicza.

Następna propozycja zadowoli chyba każdego mężczyznę. Relaksujący masaż w profesjonalnym zakładzie Spa szczególnie przyda się osobie przemęczonej, zestresowanej, nie mającej dla siebie czasu. Jeśli pragniesz, aby Twój wybranek w końcu solidnie wypoczął i nabrał sił, zafunduj mu chwilę tak słodkiego relaksu.

Oczywiście propozycji jest ogrom. Możesz wybrać kurs jazdy konnej, kurs fotografii czy rysunku, lot balonem, voucher na kolację w eleganckiej restauracji itd. Wystarczy zrobić pobieżny research, sprawdzając, co aktualnie sprawiłoby największą radość Twojej połówce.