Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

"ŚLUB DOSKONAŁY" czyli doskonała zabawa w Filharmonii Częstochowskej

"ŚLUB DOSKONAŁY" czyli doskonała zabawa w doborowej obsadzie!

Już 1 lutego w Filharmonii Częstochowskiej Teatr Kwadrat przedstawi kolejny swój hit teatralny ostatnich lat.

Wyobraź sobie, że jesteś panem młodym w dniu swojego ślubu. Budzisz się rano, właściwie w południe, w pokoju hotelowym, z piękną, nagą nieznajomą u boku. Niestety, wśród zapamiętanych atrakcji wczorajszego kawalerskiego wieczoru, obraz tej ślicznotki nie występuje. A głos twojej przyszłej żony już słychać w hotelowym korytarzu…

Zamierzony przez autorów barokowy weselny kicz, jest doskonałą oprawą dla lokomotywy nieprawdopodobnych zdarzeń, możliwych jedynie w najlepszych farsach – ukochanym gatunku Brytyjczyków.

„Ślub doskonały” – to komedia, która rozbawi, pouczy, a najwrażliwszych może nawet wzruszy, przede wszystkim jednak będzie dla Państwa świetną okazją do spotkania z naszymi gwiazdami: Pawłem Małaszyńskim, Martą Żmudą Trzebiatowską, Katarzyną Glinką, Andrzejem Nejmanem, Ewą Kasprzyk, Iloną Chojnowską, Maciejem Kujawskim oraz Andrzejem Grabarczykiem.

Zapraszamy wszystkich już 1 lutego do Filharmonii Częstochowskiej
 
Spektakle odbędą się o godzinie 16:00 i 19:00. 
 
Bilety do nabycia w Filharmonii Częstochowskiej, sieci salonów EMPiK, oraz na stronie Teatru Kwadrat www.teatrkwadrat.plhttp://teatrkwadrat.pl/1-lutego-2015-czestochowa-slub-doskonaly/
 
Ceny biletów: 75zł, 95zł i 110zł.
 
Serdecznie zapraszamy!