Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

W miniony weekend w Olsztynie odbył się Jurajski Festiwal Sztuki i Wina

Organizowany przez Regionalny Ośrodek Kultury w Częstochowie oraz Miasto i Gminę Olsztyn VII Festiwal Sztuki i Wina w Olsztynie odbył się w dniach 14-16 lipca 2023 r. Były wspaniałe koncerty, występy, pokazy i warsztaty, wystawcy win z całego świata, sztuka, rękodzieło, a także wiele innych atrakcji.

Oficjalnego otwarcia festiwalu, którego prowadzenie powierzono Bartkowi Osumkowi, dokonali dyrektor ROK-u Małgorzata Majer i burmistrz Tomasz Kucharski.
Tradycyjny korowód spod zamku na Rynek poprowadził Bachus z Bachantkami.
W piątek imprezę rozpoczął wernisaż Redi Bo, który odbył się w Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury. Na festiwalowej scenie zabrzmiał CIZZZ BAND oraz Jan Gałach & Friends: Abba Forever. Potańcówkę w stylu retro poprowadził Częstochowski Teatr Tańca.
Sobotni program artystyczny rozpoczęła kolorowa parada poprowadzona przez Orkiestrę dętą „Sempre”, następnie wystąpił chór „AKORD” z Olsztyna i chór „SŁOWICZEK” z Tarnowskich Gór. Kolejnym punktem wydarzenia była prezentacja sera wykonana przez Michała Pudlika, właściciela firmy Ser Jest Ser. Na scenie wystąpił także zespół Wrzosowianie, a następnie odbyły się koncerty zespołów: AmperA i Paweł Łowicki Band.

Sobotni wieczór zamknęło brawurowe wykonanie utworów nieśmiertelnego zespołu The Beatles przez Łukasza Zagrobelnego i Chór Collegium Cantorum. Gościliśmy Michała Bardela, redaktora naczelnego magazynu „Czas wina”, który wygłosił wykład „Wielkie odmiany nowego świata: Malbec, Shiraz, Tannat, Pinotage,Carmenere” oraz dietetyczkę Anetę Mazurek, która poprowadziła warsztat winiarski i degustację pn. „Słońce w butelce”.

W niedzielę zaprezentował się zespół regionalny „Dolina Popradu” z Piwnicznej Zdroju. Na płycie rynku odbył się pokaz kulinarny dietetyczki Małgorzaty Stanior i malarska akcja plastyczna dla dzieci. Marcin Jajkiewicz, Michał Grobelny i Michał Pawlak zaśpiewali utwory zespołu Bee Gees przy akompaniamencie Miejskiej Orkiestry Dętej Lubliniec.

Mikołaj Kubicki, czyli Meek, Oh Why? zagrał wyśmienity koncert, którego zakończeniem był utwór skomponowany specjalnie dla Olsztyna.

 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Festiwalu
 

Źródło: ROK Częstochowa