Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

ROMEO I JULIA - KLASYKA ŚWIATOWEGO BALETU w Filharmonii Częstochowskiej

 
 

SPEKTAKL ODWOŁANY!!!!!

 

*******************************************

 
 
NARODOWY BALET KRÓLEWSKI LWÓW 
oraz AGENCJA BRUSSA 
 
zapraszają do Filharmonii Częstochowskiej 
11.02.2018 na:
 
 
 
 
Romeo i Julia - balet w dwóch aktach
 
Libretto: Libretto L. Ławrowski
Inscenizacja A. Litwinow

CZAS TRWANIA SPEKTAKLU: 2 h
AKT I  - 1 h
Przerwa -15 min
AKT II - 45 min

OBSADA:


ROMEO – Ołeh Petryk (ludowy artysta ukrainy )

JULIA – Karina Telwar (laureatka konkursów międzynarodowych )

ROMEO – Tristan Dobrownyj

JULIA Wiktorija Zwarycz

KLASYKA ŚWIATOWEGO BALETU – 40 osób na scenie

****

W Weronie już od dawna nienawiść dzieli dwa rody: Montekich i Kapuletów. Całae miasto jest angażowane w ich spory i bójki, aż wreszcie sam książę zakazuje pojedynków pod karą śmierci. Tymczsaem na balu u Kapuletów powszechny zachwyt wzbudza Julia, córka gospodarzy, mająca wkrótce wyjść za Parysa. Ukryty pod maską w domu wrogów swojej rodziny Romeo Monteki zakochuje się w Julii, a jego uczucie zostaje odwzajemnione. Rano Julia wysyła nianię z listem do Romea, w którym zgadza się zostać jego żoną. W zaciszu celi klasztornej ojciec Laurenty błogosławi związek dwojga zakochanych. Wśród karnawałowych zabaw na ulicach Werony Tybald, krewny Kapoletów, zabija Merkucja, przyjaciela Romea. Wkrótce potem Tybald ginie z ręki Romea, ogarniętego żalem i poczuciem zemsty. Julia, zmuszana przez rodziców do poślubienia niekochanego Parysa, zażywa środek nasenny, pozorując swą śmierć. Romeo, który po zabójstwie Tybalda zbiegł do Mantui, powraca i, widząc Julię spoczywającą w grobowcu Kapuletów, zażywa truciznę. Julia po przebudzeniu żegna się z martwym Romeem i przebija się jego sztyletem. 

 
****
Bilety do nabycia:  
 
Zamówienia - informacje: tel. 737 567 014
 
 

 
 
Źródło: Agencja Brussa

 

KONKURS!

 

 

WYGRAJ ZAPROSZENIE!

 

 

 

Każdy, kto do30 stycznia przyśle do nas e-mail, na adres konkurs@czest.info z hasłem: "ROMEO I JULIA" w temacie, weźmie udział w losowaniu zaproszeń.

 

 

Prosimy o podanie imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.  Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mailem lub sms-em.