Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Światowy projekt -10 Tenorów - koncert w Filharmonii Częstochowskiej - 13 Marca 2024

 

 

Oto jest: Piątka dziesiątki? A może dziesiątka na piątkę? Oto 10 tenorów obchodzi pięciolecie swoich tras koncertowych po całej Polsce. 

Z okazji tego muzycznego jubileuszu odbywa się specjalne tournée, podczas którego naszych Dziesięciu Wspaniałych będzie wykonywać najpiękniejsze piosenki ze swojego repertuaru oraz prezentować największe przeboje. 

Zabiorą Państwa do "Granady", bo "Lubię wracać, tam gdzie byłem", z Meksyku przywiozą "Cielito lindo" i "La bamba". Zatęsknią za słońcem ("O sole mio"), zachwycą wykonaniem "Hallelujah" Leonarda Cohena i zaczarują stwierdzeniem, że "Wielka sława to żart". Będzie i o wolności ("Libertà" z repertuaru Al. Bano i Rominy Power), i o miłości ("Can't Help Falling In Love" Elvisa Presleya), i o piękności ("Belle" z musicalu "Dzwonnik z Notre Dame"). Do usłyszenia (ze sceny) i do zobaczenia (na widowni)!

Usłyszymy m.in.: Cest Magnifacat Il divo - La vida sin amor Granada Barynkay La spagniola O sole mio Celito Lindo Abbalati Bella ciao Delayla - Tom Johnes Lubie Wracać Can't help falling in love _ Presley O surdatto nnamurato Ameno You raise me up Ła bamba Il mondo - Il Volo Halleluyah - Cohen Liberta Belle - Notre dame

BILETY ON LINE dostępne na: https://www.kupbilecik.pl/imprezy/113393/czestochowa/10.tenorow/

 

oraz stacjonarnie w kasie Filharmonii Częstochowskiej

 

Filharmonia Częstochowska
13 marca (środa), godz.: 19.00

 

 
 
 
 
KONKURS!
 
Wystarczy wysłać e-mail o treści
10 Tenorów - Jubileusz 5 Lat
 
na adres konkurs@czest.info.
Na mail-e czekamy do 6 Marca 2024, do godz. 12.00
Zwycięzców powiadomimy zwrotnie mail-em.