Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

BOEING BOEING - rewelacyjna komedia już 8 października w Filharmonii Czętochowskiej

BOEING BOEING
8 PAŹDZIERNIKA 2016r. 
godz. 16:00 i 19:00 
Filharmonia Częstochowska

 Boeing Boeing opowiada historię Maksa, którego życie uczuciowe i erotyczne regulowane jest przez międzynarodowy rozkład lotów... Maks ma aż trzy narzeczone, wszystkie są stewardesami, a każda z nich sądzi oczywiście, że to ona jest tą jedyną.

Dzięki precyzyjnej organizacji i pomocy niezawodnej, choć nie stroniącej od sarkastycznych uwag, służącej Maksowi zawsze udaje się skoordynować wizyty kolejnych narzeczonych, które zresztą, jak twierdzi, kocha jednakowo... Co stanie się jednak, gdy z powodu niewielkich zmian w ruchu lotniczym, wszystkie one zjawią się u Maksa niemal w tej samej chwili? Jaką rolę odegra w tej historii przyjaciel Maksa z lat młodości Paweł? I co najważniejsze, czy okaże się, że to Maks tak dobrze radzi sobie z kobietami, czy może to one radzą sobie z nim?

 Obsada: Rafał Królikowski, Magdalena Boczarska/Agata Pruchniewska, Olga Bołądź, Dominika Figurska, Maciej Wierzbicki, Krzysztof Wieszczek/Szymon Bobrowski 

Bilety w cenie od 40 do 110 zł do nabycia w siedzibie Agencji Certus:
 ul. Dąbrowskiego 36/4, pod numerami telefonów: 501 178 349 i 34 360 60 67,
 w kasie Filharmonii oraz na portalu www.KupBilecik.pl

 

 

Źródło foto: Agencja Artystyczna Certus Częstochowa