Osiedle Neonowe zlokalizowane jest w obrębie Starego Miasta, przy ulicy Katedralnej, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na naszych oczach przekształca się w niezwykle atrakcyjną część miasta, nabierając świeżości, energii oraz ducha nowoczesności. Osiedle Neonowe swoją nietuzinkową architekturą wpisuje się w ten trend i daje przykład, jak można nadać nowe oblicze Staremu Miastu.
 
Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Rodzinny Festiwal Gier Planszowych - 24,25 czerwca 2023

Serdecznie zapraszamy na Rodzinny Festiwal Gier Planszowych Zgrywus. To już kolejna edycja corocznego festiwalu, który jest największym tego typu wydarzeniem w regionie.

 

Nowoczesne gry planszowe od lat zyskują na popularności. Współczesne gry to wymyślne i kreatywne mechaniki. Najwyższej jakości elementy jak karty, plansze, kości, żetony, znaczniki, figurki, itd. Wszystko okraszone piękną szatą graficzną i osadzone w ciekawej tematyce. Zapewniają wiele godzin zabawy dla dzieci, młodzieży, rodzin, seniorów i dla planszówkowych wyjadaczy.

Główną atrakcją festiwalu jest duża wypożyczalnia gier, licząca ponad 400 nowoczesnych gier planszowych. Uczestnicy Festiwalu będą mogli bez ograniczeń wypożyczać i grać w dostępne gry. Ponadto odbywać się będą liczne turnieje z nagrodami oraz pokazy i prezentacje gier. Zapraszamy również do strefy wystawców na zakupy oraz do strefy Food Trucków, żeby przy rozgrywkach nikt nie zasłabł z głodu


Głównym partnerem i darczyńcą Festiwalu jest Fundacja LOTTO im. H. Konopackiej.
Wstęp na Festiwal jest wolny.
 
Termin:
  • 24 czerwca (10:00-20:00)
  • 25 czerwca (10:00-18:00)

Miejsce:

Hala sportowa Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Politechniki Częstochowskiej

Al. Armii Krajowej 23/25, Częstochowa

(hala przy Klubie Politechnik, parking i wejście od strony Wydziału Budownictwa)

TURNIEJE 

Sobota:

12:00 - Puerto Rico (eliminacje do Mistrzostw Polski)

16:00 - Carcassonne (eliminacje do Mistrzostw Polski)

Niedziela:

12:00 - Osadnicy z Catanu (eliminacje do Mistrzostw Polski)

12:00 - Za króla! Za królestwo!

14:00 - Zuuupa!

*Na turnieje eliminacyjne obowiązują wcześniejsze zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc

Więcej szczegółów na temat wydarzenia:

www.zgrywus.com.pl

https://www.facebook.com/zgrywusgra