Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

LUDZIE INTELIGENTNI czyli kto kocha ten błądzi - w Filharmonii

NOWY TERMIN:
 

27 września 2020r. godz. 16:00 i 19:00

 
Filharmonia Częstochowska 
 
 
Agencja Artystyczna CERTUS zaprasza do spędzenia wieczoru w Filharmonii Częstochowskiej.
 
Na pewno warto wybrać się na przebojową komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

LUDZIE INTELIGENTNI – nie ma nudnych związków. Są tylko mało kreatywni partnerzy. Na szczęście bohaterowie naszej komedii to ludzie inteligentni, którzy potrafią znaleźć wyjście z impasu.

LUDZIE INTELIGENTNI to historia grupy przyjaciół. Gdy David i Chloe po 15 latach związku, podejmują decyzję o rozstaniu, ich przyjaciele mnożą teorie i domysły by zrozumieć i wyjaśnić zaistniałą sytuację. Trzy pary rywalizują wręcz w konkurencji “kto najlepiej wszystko wytłumaczy”. Ta gra doprowadza do absurdalnych sytuacji, szeregu komicznych nieporozumień i manipulacji, a konflikty bohaterów wywołują lawinę śmiechu na widowni.

LUDZIE INTELIGENTNI to gwiazdorska obsada w kolejnej przebojowej komedii twórców takich hitów jak BOEING BOEING, I LOVE YOU i IMIĘ.

Obsada wymienna:

  • Magda Boczarska/Renata Dancewicz
  • Iza Kuna / Maria Seweryn
  • Magda Stużyńska / Paulina Holtz
  • Mariusz Witkowski / Szymon Bobrowski
  • Rafał Królikowski / Bartłomiej Kasprzykowski
  • Olaf Lubaszenko / Bartłomiej Topa / Piotr Borowski

Miejsce: Filharmonia Częstochowska

Bilety w cenie od 50 do 120 zł do nabycia w siedzibie Agencji Certus - ul. Dąbrowskiego 36/4, pod numerami telefonów: 732932729 i 34 360 60 67 oraz w kasie Filharmonii 34 3244230 oraz 795451438 i na portalu KupBilecik.pl oraz eBilet.pl

BILETY ON LINE - KUPBILECIK.PL