Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Krzysztof CUGOWSKI – Złoty Jubileusz 50 lat na 100%

To będzie niezwykły rok w muzycznej drodze Krzysztofa Cugowskiego. 

Charyzmatyczny wokalista będzie świętował 50 – lecie swojej pracy artystycznej.
 I chociaż nie jest entuzjastą odznaczania kolejnych lat w kalendarzu, tym razem postanowił uczcić okrągłą rocznicę pracy scenicznej wyjątkową trasą koncertową pod tytułem „Złoty jubileusz 50 lat na 100%”. 
 
 
 
 
Krzysztof Cugowski przez większość swojej kariery związany był z Budką Suflera, którą założył wspólnie z Romualdem Lipko w 1974 roku, przebojem wchodząc na polską scenę muzyczną utworem „Sen o dolinie”. Przez kolejne 40 lat artyści nagrali wspólnie kilkanaście albumów studyjnych i koncertowych w tym jeden podczas jubileuszu 25-cio lecia zespołu, który miał miejsce w katowickim Spodku. Teraz wieloletni lider Budki Suflera dokładnie 20 lat po tamtym wydarzeniu powraca do Spodka. Podczas niezwykłego jubileuszowego koncertu, wokalista zabierze publiczność w pasjonującą podróż przez pięć dekad, pełną wielkich  i niezapomnianych hitów, którymi dotąd zachwycają się rzesze słuchaczy. 
Każdy z Widzów usłyszy na żywo swoje ulubione przeboje z lat 70, 80, 90-tych oraz te współczesne z początku XXI wieku.

W jubileuszową trasę koncertową z Krzysztofem Cugowskim rusza Zespół Mistrzów złożony
z wybitnych muzyków. Na gitarze zagra Jacek Królik, na basie Robert Kubiszyn, na perkusji Cezary Konrad, na instrumentach klawiszowych Tomasz Kałwak. 

Zespół od ponad roku towarzyszy wokaliście i ma na swoim koncie kilkadziesiąt koncertów przed polską i zagraniczną publicznością. 
 

Zapraszamy do katowickiego Spodka w Dzień Kobiet wszystkich miłośników doskonałej muzyki na magiczny, niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju koncert żyjącej legendy polskiej sceny muzycznej – Krzysztofa Cugowskiego.

 

 

ZŁOTY JUBILEUSZ 
 
– 50 lat na 100% Krzysztofa Cugowskiego 

8 marca 2019 r godz. 19.30 
 
Spodek KATOWICE 
 
 
 
Bilety: edmaart.pl, abilet.pl, kupbilecik.pl, ebilet.pl, eventim.pl oraz salony Empik i Media Markt

Zamówienia zbiorowe: ada@edmaart.pl, tel.501285863 

 
 
Zapraszamy!
 
Wygraj podwójne zaproszenie na koncert Krzysztofa Cugowskiego.
Wśród tych, którzy do15 lutego prześlą e-mail na adres: konkurs@czest.info z hasłem: "ZŁOTY JUBILEUSZ Kzysztofa Cugowskiego" rozlosujemy podwójne zaproszenia na koncert w katowickim SPODKU.
 Prosimy o podanie w treści wiadomości mailu imienia i nazwiska. 
O wygranej powiadomimy zwrotnie mail-em.