Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Osiedlowy Piknik Rodzinny na Trzech Wieszczów

Już po raz kolejny na skwerze za boiskiem SP nr 33, naprzeciw Dworca Kolejowego Stradom, 28 września, odbył się Osiedlowy Piknik Rodzinny w Dzielnicy Trzech Wieszczów, zorganizowany przez Zarząd Miejski Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej.

 

 Mieszkańcy w ramach społecznej integracji się mogli skorzystać z licznych gier i zabaw, uczestniczyć w profesjonalnych warsztatach ceramicznych, podziwiać występy dzieci i młodzieży, a najmłodsi skorzystać z uciech na  dmuchanej zjeżdżalni.
W części gastronomicznej na głodnych i spragnionych czekały kawa, herbata, wata cukrowa, popcorn i kiełbaski z grilla.

 

 

 
 
 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta