Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Przedszkolaki i lokalni artyści - tak Galeria Jurajska świętowała 5-urodziny [zdjęcia]

Galeria Jurajska świętowała swoje 5-urodziny. W centrum zorganizowano m.in. pokazy talentów 5-latków z częstochowskich, myszkowskich i kłobuckich przedszkoli oraz występy 5-ciu lokalnych gwiazdy, uczestników znanych telewizyjnych talent show.  Na finał był olbrzymi tort.
 
 
Galeria Jurajska świętowała w niedzielę swoje urodziny w gronie równolatków - 5-latków  z częstochowskich, kłobuckich i myszkowskich przedszkoli. Kilkudziesięciu maluchów przygotowało dla galerii popisy swoich talentów, nagrało także specjalne filmy z życzeniami. Ich premiera miała miejsce podczas wielkiego, urodzinowego finału.
 
 
- Gwiazdami naszych urodzin byli nasi rówieśnicy. Na cały dzień oddaliśmy dzieciom do dyspozycji scenę, na które odbywały się m.in. recitale i występy taneczne oraz pokazy talentów najmłodszych mieszkańców regionu. Nie zabrakło także nieco starszych artystów - mówi Viola Dziubin, marketing manager Galerii Jurajskiej.
 
 Tych na scenie reprezentowało 5-ciu muzyków, pochodzących z Częstochowy i okolic uczestników m.in. „Szansy na sukces” i „Must Be The Music”. Dla wielu z nich występ przed tak liczną publicznością był lokalnym debiutem.
 
 
Ale nie tylko muzyka wypełniła urodziny galerii. W niedzielę poznaliśmy także zwycięzcę urodzinowej loterii. Jej zwyciężczyni - Magdalena M. z Chwostka wyjechała z galerii kultowym Fiatem 500. 5 pozostałych osób wygrało karty prepaid VISA o wartości 1000 zł każda.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć: