Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

SŁONECZNA LINIA z Borysem Szycem i Karoliną Gruszką w Filharmonii Częstochowskiej

 
Szanowni Państwo,
 
Z przyczyn niezależnych od organizatora spektakl pt.: "Słoneczna Linia" dn. 5 kwietnia 2017 w Filharmonii Częstochowskiej zostaje przeniesiony na dzień 25 września 2017, do Teatru im. Adama Mickiewicza w Częstochowie. Osoby, które zakupiły bilet na spektakl w Filharmonii będą miały pierwszeństwo rezerwacji biletów na wrześniowy spektakl.
Takiej rezerwacji można dokonać pod numerem (34) 372 33 27 do dnia 12 kwietnia. 
Równocześnie informujemy, że dotychczas zakupione bilety nie zachowują ważności. Prosimy o dokonywanie zwrotu biletów w miejscu ich zakupu.
 
Za niedogodności przepraszamy.
 
z poważaniem,
UP Concerts
 
 
 
 

Komedia, która pokazuje, w jaki sposób można osiągnąć pozytywny rezultat.

 
Częstochowska premiera!!
 
SŁONECZNA LINIA
5 kwietnia 2017, godz. 18.00
Filharmonia Częstochowska 

Najnowsza sztuka Iwana Wyrypajewa to komedia. 

Tak jak poprzednie dramaty – „Iluzje”, „Nieznośnie długie objęcia” czy „Taniec Dehli” – napisana jest z prawdziwą wirtuozerią: świetnie skonstruowane dialogi, porywający rytm, a do tego błyskotliwy humor. Znany dramaturg i reżyser zmierzył się w SŁONECZNEJ LINII z ważnym tematem naszych czasów, jakim jest powszechny problem komunikacji między ludźmi: Jak wyjść z formalnych relacji i zacząć naprawdę porozumiewać się z innymi? Jak iść swoją drogą i rozwijać się, przezwyciężając wspólnie sztampę życia rodzinnego?

Fabuła opiera się na konflikcie pary małżeńskiej, która próbuje rozwiązać skomplikowane psychiczne węzły, zastałe blokady i niewybaczone urazy, dobrze znane każdemu z nas. W konwencji komedii Karolina Gruszka i Borys Szyc jako para małżeńska przechodzą na oczach widza przez seans terapeutyczny na temat: Jak być szczęśliwym z własną żoną, mężem, partnerem – i w ogóle, ze światem? Jak wysłuchać i być wysłuchanym?

Iwan Wyrypajew: -„Oczywiście, autor sztuki nie potrafi sam siebie ocenić obiektywnie. Powiem więc jako reżyser: Uważam, że ta komedia to najlepsza sztuka Wyrypajewa. Właśnie jako reżyser i aktor widzę, że udało mi się osiągnąć coś, do czego od dawna dążyłem w tym gatunku: lekkość bez spłycania treści, płynnność i zanurzenie poetyckiego tekstu w jak najbardziej poważny temat – Jak mamy dzisiaj żyć razem na tym świecie, skoro jesteśmy tacy różni? Mam też nadzieję, że SŁONECZNA LINIA zaintersuje tych, którzy zajmują się praktyką duchową, zwłaszcza jogą. Celem praktykowania jogi jest połączenie wewnętrznych i zewnętrznych procesów w jedną całość. Wspólnie z Karoliną i Borysem staramy się pokazać, jakie mechanizmy psychospołeczne blokują nas i w tym przeszkadzają”.
Karolina Gruszka: -„Dla mnie SŁONECZNA LINIA to kolejny ważny krok w dopracowywaniu pewnej aktorskiej metody. W sztuki Iwana wpisany jest zawsze konkretny sposób bycia aktora na scenie. Tym razem zmierzyliśmy się z gatunkiem komedii, ten tekst daje szansę ciekawego ustawienia ról obu partnerów, a przesłanie inspiruje do szukania prawdziwego kontaktu z drugim człowiekiem”.

Spektakl powstałprzy współpracy Teatru Polonia i Domu Produkcyjnego WEDA, który w Warszawie zakładają Iwan Wyrypajew i Karolina Gruszka. SŁONECZNA LINIA jest pierwszym przedstawieniem, wyprodukowanym przez WEDĘ.

 
Bilety dostępne: 

 

Zapraszamy na: http://teatrpolonia.pl/event-data/2806/sloneczna-linia

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć ze spektaklu

Foto: Katarzyna Chmura
Źródło: materiały organizatora

 

*******

 

KONKURS!!!

U nas do wygrania bilety na spektakl!!! Wśród tych, którzy prześlą do nas e-mail na adres: redakcja@czest.info z hasłem: "SŁONECZNA LINIA" rozlosujemy podwójne zaproszenie.

Na mail-e czekamy do 15 marca.

Prosimy o podanie w mail-u imienia i nazwiska oraz numeru telefonu.