Firma Green Pack istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku, specjalizuje się w produkcji toreb papierowych, dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku. Opierając się na doświadczeniu rynkowym, firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.

Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75

Festyn WRZOSOWIAK 2016 [FOTY]

W piątkowe popołudnie mieliśmy przyjemność brać udział
w corocznym Festynie Integracyjnym WRZOSOWIAK 2016.

Organizatorami byli Gimnazjum Nr18 z Odz. Integracyjnymi, im. Kazimierza Wielkiego oraz SP z Odz. Integracyjnymi Nr 53 im. M. Skłodowskiej-Curie ul.Orkana 95/109, w Częstochowie oraz  Rada Dzielnicy „WRZOSOWIAK" i Regionalny Komitet Olimpijski.

Festyn odbył  się pod Patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka

Organizatorzy zapewnili nam mnóstwo atrakcji. Były degustacje, kawiarenki i wiele smakowitości.

Zarówno  dzieci, młodzież, jak i dorośli miło i pożytecznie spędzili czas. 
Podziwialiśmy młodzież i rodziców w wielu sportowych konkurencjach, nagradzaliśmy brawami zwycięzców .
Zobaczyliśmy jak utalentowane są nasze dzieci, a biorąc udział w loterii fantowej mieliśmy szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.
Wielkim powodzeniem cieszyła się aukcja obrazów wykonanych przez uczniów. Przepiękne prace licytowane były przez dorosłych z wielkim zapałem.

Do dyspozycji gości były między innymi: zamki i zabawki dmuchane, kiermasz prac uczniów, również klas integracyjnych, stoisko z produktami gospodarstw ekologicznych, kwiatami, bookcrossing, pokaz resuscytacji, pokazy umiejętności piłkarskich, pokazy Straży Ochrony Pogranicza, Inspekcji Transportu Drogowego, Straży Pożarnej, Aeroklubu Częstochowskiego, motorówHarley, aut muzealnych, oraz różnorodne stoiska klasowe z napojami, popcornem, tostami, lodami, zabawkami, a nawet malowaniem twarzy.

Czerwcowy weekend  rozpoczęliśmy wspólnie i wesoło. 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego bardzo udanego festynu.
 
\