M1 zgarnij nową hybrydę lub tysiaka
 
Firma 'Green Pack' istnieje na rynku gospodarczym od 1990 roku,specjalizuje się w produkcji toreb papierowych,dystrybucji i promocji opakowań i artykułów jednorazowego użytku.Opierając się na doświadczeniu rynkowym,firma Green Pack rozwija i utrwala w świadomości użytkowników opakowań,że mogą one być nie tylko funkcjonalne i nowoczesne,ale i przyjazne środowisku.
 
Autoryzowany Dealer Ford. Frank-Cars Autoryzowany Dealer Forda, Częstochowa, ul. Jagiellońska 147, tel. 34 365 05 75
 
Promed. Czas na wzrok 40+
 
Rombor - łożyska kulkowe,dwurzędowe,mikrołożyska,łożyska kulkowe jednorzędowe,łożyska walcowe,łożyska wahliwe,łożyska igiełkowe,łożyska kulkowe skośne,łożyska do klimatyzacji,łożyska specjalne,łożyska samochodowe,łożyska standardowe,łożyska toczne,łożyska przemysłowe

 

Wystawcy Targów Biżuterii i Skamieniałości znowu zaskoczyli kreatywnością

W miniony weekend w Klubie Politechnik odbyły się kolejne już w Częstochowie Targi Biżuterii, Skamieniałości i Minerałów.
Mogliśmy podziwiać i zakupić wiele wspaniałych okazów.
Ręcznie wytwarzana biżuteria z oryginalnymi kamieniami nie pozwalała przejść obojętnie.
Co raz to nowsze pomysły na eleganckie gadżety i wyszukane ozdoby mają wystawcy, wśród których znajdziemy prawdziwych znawców i  kolekcjonerów wspaniałości jakie dają nam różne zakątki ziemi, a także artyści, rzemieślnicy, podróżnicy.
Warto więc odwiedzać Giełdę, która pozwala nam poznać jak piękna naturą jesteśmy otoczeni oraz jak zdolny i kreatywny może być człoweik, który tę naturę dostrzega.
 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wystawy:
 

 

Udziałowiec - Firma Poligraficzno - Introligatorska, wykonuje druki dla uczelni, szkół oraz urzędów, świadectwa szkolne oraz dzienniki

MaszTu.pl - nowoczesny katalog stron! Maksymalnie.pl dobry katalog! wKatalog.pl - Wielki, Wspaniały i Wypasiony!
Katalog OSPI Oto-Ślub.pl - Ogólnopolski katalog firm ślubno weselnych Buduj Remontuj Urządzaj - branżowy katalog firm
Moto-oto - katalog motoryzacyjny! Lekarze Gabinety - ogólnopolski katalog medyczny SeoKatalog.Pro - profesjonalny katalog stron!
Info.OSPI.pl - informacje OSPI Terminale płatnicze częstochowa, kasy fiskalne Częstochowa, kasy czestochowa World Web Directory 2de.pl

 

Częstochowskie Informacje

Kasy fiskalne, kasy dla lekarzy, kasy dla prawników, Częstochowa, dobra-cena.com Jolanta